Westbam tančí na Götterstrasse

Maximiliana Lenze netřeba určitě dlouho představovat. Je to duchovní otec akcí Love Parade nebo Mayday, zakladatel labelů Low Spirit Recordings, LJ Recordings a Bass Planet. A také producent, co dlouhá léta nemění svou tvář. Což dokáže na albu, které právě chystá. Bude se jmenovat Götterstrasse No. 1 a pomůže mu s ním mnoho hvězdných jmen.

24.1. 2013 08:33:09 | nové desky | Carl W

Westbam naváže na to, co ho proslavilo společně s Charlesem Glennem (Afrika Islam) v projektu Mr. X & Mr. Y. Spojí výrazné vokály s elektronickou hudbou. Album připravuje už druhý rok a vyjde právě 30 let po tom, co Maximilian v roce 1983 zahájil svou dechberoucí kariéru. Celkově půjde o jeho osmé samostatné studiové album, to první vydal už v roce 1988.

A kdo že se na Götterstrasse No. 1 objeví jako host? Tak třeba Iggy Pop, Bernard Sumner (New Order), Hugh Cornwell (Stranglers), Richard Butler (Psychadelic Furs), Brian Molko (Placebo), Afrika Baby Bam (Jungle Brothers), Lil Wayne a pár dalších. Výsledkem má být podle Westbama "kompletní hudební zážitek napříč žánry a generacemi." Jako první do světa vyletěl singl s Lilem Waynem nazvaný Kick It (Like a Sensei) a teaser k singlu s Richardem Butlerem - You Need. Datum vydání celého alba zatím nebylo oznámeno, uvádí se pouze informace: jaro 2013. Tak uvidíme.

Poslechni si: Westbam feat. Lil Wayne- Kick it (Like a Sensei)

Odkazy:

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně