Transmission The Spiritual Gateway: tak jak bylo?

Něco tradičních odkazů z redakce i pd našich kamarádů z první letošní opravdu velké party - pražské trancovky Transmission...

22.1. 2013 08:10:51 | ankety & názory |

Žermiona: Silvestr číslo 2

Na letošní Transmission jsem díky jejímu přesunutí - rozdvojení skoro zapomněla. Nejvíc mě zajímalo, jakou vizuální show nám připravili tentokrát. Po hudební stránce nic dech beroucího nepřišlo, Markus ničím nepřekvapil, W&W to dobře našlápli a Khoma nás v tempu udržel. Vizuálně to ale byla fajn podívaná, lasery a barvičkami z "hvězdný brány" se moc nešetřilo. Vychytávky jako ohýnky a ohňostroje mě vždycky dostanou. Rachejtle lítaly všemi směry až tak, že jsem si i leknutím pěkně zařvala :).


Langy: Nebyla dřív show propracovanější?

Po hudební stránce hodnotím sobotní Transmission jako skvělou hudební událost. Samotná párty pro mě začala až s příjemným setem dvojice Grube & Hovsepian. Chicane potěšil svou klasickou tvorbou, Markus zas se svým tradičním Coldharbour soundem. Nejvíc jsem si ale osobně užil parádní vystoupení W&W a KhoMhy. A co se týká tématu a celé show? Určitě už v minulosti Transmission nabídla témata mnohem výpravnější a propracovanější, ale to je detail a jen můj názor. Hudebně má tato taneční párty vždy co nabídnout a nejinak tomu bylo právě i v sobotu. Osobně jsem se skvěle bavil po celý večer.


Renata: Party by si zasloužila větší návštěvnost

Na téma Thé Spirituál Gateway jsem byla hodně zvědavá. Po organizační stránce nemám akci co vytknout. Line-up, který byl v sobotu v O2 aréně prezentován, mi naprosto vyhovoval. Nejvíc mě nadchli svými sety headliner Markus, W and W a Ummet Ozcan na závěr noci. Díky spoustě přátel jsem si tuto, výjimečně lednovou, událost skvěle užila. Určitě by si tato halovka zasloužila větší návštěvnost.


TyPhone: Coldharbour edition

Na TM jsem vyrazil po dvouleté přestávce, i když jsem býval pravidelným účastníkem už od té úplně první. Té letošní (vlastně loňské) by víc slušel podtitul Coldharbour edition. Už podle lineupu bylo jasné, že celá párty pojede v pomalejším BPM. Jistým zklamáním byli Chicane, na které jsem byl hodně zvědavý. Markus a WéWéčka zahráli svůj standard. Naopak nejlepší rozhodně KhoMha a Ummet Ozcan. Po vizuální stránce nemám co vytknout, snad jenom zvuk mohl být silnější. Celkově povedená párty, bavil jsem se. Do příště bych uvítal, kdyby hudba k ránu gradovala k tvrdšímu a rychlejšímu trancu.


Předseda: Opět libovka

K Transmission asi není moc co dodávat. Pro mě, jako takového „párty-balíka“, který necestuje na mejdany za hranice, je to Nádhera (s velkým N) a perfektně připravená party. Bohužel jsem si ji kvůli nemoci letos nemohl užít celou.Takže bych to celé zakončil stejně jako naposledy - Tak snad zase příště...

PARTYINFO

Transmission: The Spiritual Gateway

19.01.2013 O2-Arena, Praha
DJs: Chicane (live), Markus Schulz, Grube & Hovsepian, Transmix, W&W, Khomha, Ummet Ozcan, Michal Poliak
Cena: 925 - 4.650 (golden)
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně