Volání z hvězd od Miss Kittin

Třetí sólové album francouzské producentky se jmenuje Calling From The Stars. Na dvou CD najdeme dohromady 23 skladeb, které skládala v posledních dvou letech. Počkat si ale musíme na druhou polovinu dubna, kdy album na WSphere Records vychází.

17.1. 2013 06:33:48 | nové desky | Carl W

Letos čtyřicetiletá Caroline Hervé alias Miss Kittin má na svém kontě zatím dvě sólová alba. Tím prvním je "I Com" z roku 2004 a o čtyři roky později vydala "BatBox". Mezinárodní popularitu získala hlavně díky singlům "Rippin Kittin" a "Silver Screen Shower Scene". V té době už úspěšně spolupracovala s Michelem Amatem (The Hacker), se kterým dala dohromady taky dvě alba, ze singlů bych vypíchl třeba "1982" nebo "Frank Sinatra". Caroline také byla jednou z čelních osobností éry stylu electroclash.

Za poslední dva roky pak nastřádla několik vydaných singlů, určitě musím zmínit spolupráci s Olivierem Raymondem (Oxia) nebo s Christopherem Hoeffelem (Kris Menace) a taky EP "All You Need", které vyšlo na známém labelu Mobilee Anji Schneider. Obrázek o novém albu si můžete udělat díky tracku "Life Is My Teacher", který Caroline dala zdrama na soundcloud na stažení. Pokud budete mít zájem o celé album, zapamatujte si datum 22. dubna, kdy album Calling From The Stars na labelu WSphere vychází.

Poslechni si: Miss Kittin - Life Is My Teacher

Tracklist CD 1:

1. Flash Forward
2. Come Into My House
3. Bassline
4. Calling From The Stars
5. Life Is My Teacher
6. Maneki Neko
7. What To Wear
8. Night Of Light
9. Tears Like Kisses
10. Eleven
11. Blue Grass
12. See You
13. Everybody Hurts

CD 2:

1. Only You
2. Cosmic Love Radiation
3. Tamarin Bay
4. Sunset Mission
5. Mind Stretching
6. Ballad Of The 23rd Century
7. What You See
8. Sortie Des Artistes
9. Silver Lake
10. I Don't Know How To Move

Odkazy:

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně