Yard dává sbohem Detroitu

Novým albem Chris H. Jones ukončuje trilogii, která začala vznikat už před šesti lety. Hodně experimentální album zahrnuje prvky techna, elektra a hlavně hodně klidného ambientu. Goodbye Detroit vyjde na Yard Rec. v únoru.

11.1. 2013 09:12:47 | nové desky | Carl W

První skladba, podle které se také celé album jmenuje - Goodbye Detroit - vznikla už v roce 2007 v Seattlu. Poté Chris Jones, alias Yard, cestoval po státech a skládal a skládal. V roce 2011 měl už materiál pro celé album, které nakonec dokončil v Portlandu. Tímto zakončuje svou trilogii, která startovala albem Deciduous Flood Plains na Concrete Plastic a pokračovala hodně abstraktním Celestial Acid na Further Records.

Třetím a posledním do party je tak Goodbye Detroit. Album obsahuje osm originálních tracků a dva remixy, o které se postarali Greg Zifcak aka Breath Control a Ir Mick Chillage. Sám autor pak na svých stránkách nabádá k tomu, aby jste si album poslechli pěkně celé a bez přerušení. "Prostě si sedněte do gauče nebo někam na pole se sluchátky, zavřete oči a nechte hudbu proplouvat vaším tělem." Yard Recordings vydá album v limitované edici tří stovek vinylů a také v digitálním formátu 5. února.

Tracklist:

1. Drumtime
2. Rec
3. Detroitbirds
4. Dirt2
5. Sachar
6. Piano
7. Glowing Moon
8. Goodbye Detroit
9. Drumtime (Breath Control mix)
10. Dirt2 (Mick Chillage Solstice mix)

Poslechni si: Yard - Dirt2 (Mick Chillage Solstice mix)

Odkazy:

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně