Fire Slag přicházejí s debutovým albem

Pokud jste ještě o techno projektu Fire Slag neslyšeli, nastal ten pravý čas. Dánský kvartet sesbíral zajímavé věci ze svého repertoáru a poprvé tak vydá svou produkci. Stejnojmenné album vyjde na novém labelu Fire Slag Recordings, což by mohlo znamenat, že nás toho bude v budoucnu čekat mnohem víc.

10.1. 2013 06:26:03 | nové desky | Carl W

Fire Slag se skládá ze čtveřice dánských muzikantů a DJů Henrika Muncha, Hanse Hansena, Reného Kirkegaarda a Jakoba Domina. Všichni sdílí vášeň pro staré synťáky, díky kterým se dali dohromady. A nyní projíždí sever Evropy ze svou úchvatnou show plnou techno balad a pohádek. Sami o své hudbě říkají, že je "černá jako motorový olej a bílá jako čerstvě napadaný sníh."

Poslechni si: Fire Slag - Wallbass (Original Version)

Album se bude jmenovat stejně - tedy Fire Slag. Najdeme na něm devět tracků, které kluci vybrali ze svých živých vystoupení. A vydají si vše sami, proto si také založili label Fire Slag Recordings, a právě toto album má být prvním releasem. Mrkněte na video, ať máte představu, jak jim to dohromady skvěle ladí. Na album si pak udělejte místo do 14. ledna.

Tracklist:

1. Anybody Home?
2. Dynacord
3. We Will Break This Building Down
4. Out Of The Window
5. Spaceshuttle Disconnected
6. Arp Been Alone (Nun-version)
7. Dub10
8. Wallbass
9. Wall Jam

Odkazy:

Video: Fire Slag - We will Break This Building Down (Live at Dish)

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně