100. release MB Elektronics bude šesté Baileyho album

Marco Bailey produkuje techno dobrých patnáct let. A i když některé historky z párty jeho produkci předbíhají, pořád je provažován za jednoho z nejlepších belgických DJů. A to dokazuje i jeho label MB Elektronics, který se chytá na svůj stý release.

9.1. 2013 09:36:21 | nové desky | Carl W

Marco Beelen toho za svou kariéru zvládl opravdu hodně, proto se zaměříme jenom na nedávnou historii. Minulý rok přišel s kladně přijatým albem Dragon Man, které vyšlo na Bedrock Records Johna Digweeda, na začátku toho roku vydal EP Stella na Intec Digital Carla Coxe, avšak Marco se hlavně soustředí na svůj label MB Elektronics. Ten se může pyšnit velkými jmény, mezi ně jistě patří Cristian Varela, Sasha Carassi, Tom Hades, Joey Beltram, The Advent & Industrialyzer, Filterheadz a mnozí další.

7. ledna vyšlo na MB Elektronics EP Strike, o které se postaral producent, který si říká Mr. Bizz a jednalo se o 99. release od založení labelu. Je jasné, že nás nyní čeká jubileum, které bude patřit Marcovi a jeho šestému albu. Na High Volume najdeme celkem 12 tracků a podle tiskové zprávy je "plné energie, obrovských pecek s důrazem na techno." Ve skutečnosti půjde ale o kvalitní tech-house, který teď Bailey produkuje. I tak se ale je na co těšit. Mrkněte na teaser. Album vyjde na CD, vinylech i digitálně 28. ledna.

Odkazy:

Video: Marco Bailey - High Volume (Teaser)

REKLAMAREKLAMA