O'Seex se vrátí na Flédu s divokým duem Gabriel D'Or & Bordoy

Party, co chvályhodně vozí nová jména, tentokrát vsadila na španělsko-italskou dvojku Gabriel D'Or & Bordoy.

9.1. 2013 06:17:38 | informace |

Gabriel D'Or & Bordoy společně fungují od roku 2009, vydávají na Umekově 1605 Music Therapy i Varelově Pornographic Rec., patří k oblíbencům hvězd z Cocoon rec. i Richie Hawtina. A jak vypadá jejich set? „Jejich přidaná hodnota tkví v jejich neuvěřitelném vystoupení. Každý z nich totiž hraje "live" a vzájemně se dokonale doplňují. Používají k tomu dva počítače značky Apple s programem Ableton Live, dvě externí zvukové karty a tři kontrolery, mezi nimiž nesmí chybět Kaoss Pad od Korgu. Toto "live" vystoupení pak rádi doplní ještě o jeden nebo dva playery, případně gramofon. A výsledný efekt strhne celé publikum,“ tvrdí za pořadatele DJ Hydrophonic.

Video: Gabriel D'or & Bordoy @ Florida

Ten zahraje i spolu se Sony Vegou jako So High!, kromě nich si na party zamixuje rezident Elektry Orbith, další veterán Radan Mach i čiperka Patricia.

Návštěvníky bude čekat welcome drink i švarné go goes. Lístky se prodávají už od 199 Kč a seženeš je třba právě na Flédě na bárečku.

Linky:

PARTYINFO

O´seex

25.01.2013 Fléda, Brno
DJs: Gabriel D'or + Bordoy (live), Orbith, Hydrophonic, Duncan Grey, Sony Vega, Andy Smitth, Patricia, Jean Hllavinho, Radan Mach, So High!, Sedliv & Matt Green, Quiks
Cena: 199 / 249
REKLAMAREKLAMA