Christian Louboutin uvedl kolekci pánské obuvi na jaro/léto 2013

Christian Louboutin je známý francouzský návrhář obuvi a proslavil se především dámskými střevíčky na extrémně vysokých podpatcích.

8.1. 2013 07:13:30 | móda | Charlotte

Teď se extravagantní designér rozhodl věnovat více mužům a představil ochutnávku z nové kolekce pro muže na nadcházející jaro a léto 2013.

U prvního páru bot se Christian inspiroval u dnes již kultovních bot značky Rollerboy. Boty upravil do neformální verze a celkovým designem poskytuje volnější atmosféru a větší pohodlí pro jejich nositele. Pro jarní a letní sezonu zvolil Louboutin bílou barvu po celé ploše tenisek, nechybí ani umělohmotné bílé cvočky na svršku z usně a gumová podrážka.

U druhého páru bot se stala základem značka Rantus - plátěné tenisky, které slouží jako plátno pro nejrůznější barevné kreace. Stejným způsobem byly dlouhou dobu používány tapiserie - jako plátno pro vyobrazení starých příběhů, jejichž použití se datuje do daleké minulosti. Pro rok 2013 se silueta i tkaniny sbíhají do formy „Rantus Orlato Flat Multicolor“, čili do modelu, který využívá bavlny jako svršků v textilní podobě. Na botě nechybí ani kontrastní bílé lemování, záplaty, tkaničky a bílé gumové podrážky.

Třetí model pánské obuvi určitě nikoho nepřekvapí - černé tenisky s tkaničkami a gumovou černou podrážkou, které v nadcházející sezoně zdobí nápadné zvířecí detaily. Tygrovaný povrch prezentuje smysl pro dobrodružství a upozorňuje na nápadné kožené části bot, které jsou na špičce a na patě.

Boty lze zakoupit online, jejich cena se pohybuje kolem 1000 USD.

Zdroj:

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně