Thomas Schumacher vydá šesté album

Slavný Němec, který zářil nad taneční scénou zejména v minulé dekádě, se po sedmi letech rozhodl pro nové album. Bude se jmenovat Stands Up a vyjde na jeho berlínském labelu Electric Ballroom v dubnu.

7.1. 2013 06:43:59 | nové desky | Carl W

Thomas Schumacher vydal své první tracky už v roce 1993 a to jak pod svým jménem, tak také pod pseudonymy Vincent Vega, Silverstar, Southampton Ltd. a spolu s Ilkerem Yilmazem jako NIP Collective. Největší průlom udělal ale jako Elektrochemie LK. Jen málokdo by neznal hity When I Rock nebo Schall. Ty vyšly na Confused Recordings Olivera Huntemanna, Thomas ale nejčastěji vydával na Get Physical Music a i na vlastním labelu Spiel-Zeug Schallplatten, který v roce 1998 založil.

Minulý rok se rozhodl rozběhnout svůj druhý label. Jmenuje se Electric Ballroom a již na něm vyšla dvě EP - Do Real a Vorfreude. Obě se vezou po techhousové vlně a stejně tak to bude i s novým albem Stands Up. Na něm se jako host objeví Caitlin Devlin (spolu s Schumacherem a Stephanem Bodzinem působila i v projektu Electrochemie) a vokalista Chelonis R. Jones. Electric Ballroom vydá Stand Up v pátek 5. dubna.

Poslechni si: Thomas Schumacher - Do Real

Tracklist:

1. Stand Up
2. Do Real
3. Vorfreude
4. Fangbanger
5. What You Wanna Shake
6. Electric Ballroom
7. Is Your Kettle On feat. Chelonis R. Jones
8. Wolf
9. Banshee
10. Every Little Piece feat. Caitlin
11. Warehouse
12. T.W.E.N.T.Y.
13. Somewhere

Odkazy:

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně