Mano Le Tough vydává své první album

Irský producent dokončil své debutové album, kde představuje hodně melodický house plný vlastních vokálů. Nazval ho Changing Days a vyjde 22. února na mnichovském labelu Permanent Vacation.

4.1. 2013 09:18:45 | nové desky | Carl W

Mano Le Tough, vlastním jménem Niall Mannion, se narodil v Irsku nedaleko Dublinu. Už v mládí ho hodně přitahovala elektronická hudba a tak po dosažení plnoletosti neváhal a odstěhoval se do Berlína. A tam také od roku 2009 produkuje melancholický house s pohodovou melodií a svými vokály. Jeho tracky se staly hodně oblíbené u německého publika a tak získavají místo na labelech Buzzin' Fly Records, Internasjonal nebo Dirt Crew Recordings. Sám Niall o své hudbě říká: "Myslím, že se snažím tvořit hudbu, která mi citový ohlas, aniž bych byla přehnaně sentimentální."

Na Permanent Vacation Mano Le Tough již vydal v roce 2012 EP Mountains a nyní zde dostal prostor i pro své první album. To bude vycházet z jeho současné produkce, takže nějakou prudkou změnu nečekejme, autor ovšem přiznává, že se u jeho tvorby soustředil na to, aby s ním pořádně rozžehnul párty-people v klubech. Na Changing Days najdeme deset doposud nevydaných tracků a Permanent Vacation je vypustí do světa 22. února.

Tracklist:

1. Cannibalize
2. Everything You've Done Before
3. Changing Days
4. Dreaming Youth
5. A Thing from Above
6. Primative People
7. Nothing Good Gets Away
8. Please
9. Moments of Truth
10. The Sea Inside

Odkazy:

Video: Mano Le Tough - In my Arms

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně