Slunce Kena Ishiiho a Marca Romboye

Dvě velká jména ve světě EDM - Marc Romboy a Ken Ishii - si spolu sedla do studia a výsledkem je dlouho očekávané album Taiyo.

21.12. 2012 16:11:08 | nové desky | Carl W

Ken Ishii je jeden z nejslavnějších japonských DJs. Hraje už více než dvacet let, vydal 11 alb a jistojistě ovlivnil vývoj techna v Asii. No a Němec Marc Romboy taky není žádný začátečník. Se svou produkcí začal v roce 1998 a nyní vede label Systematic Recordings, kde kromě své práce vychází i tracky od Roberta Babicze, Blakea Baxtera, Zoo Brazil nebo Dusty Kida.

Původně měl, po studiovém dýchánku, vzniknout pouze jeden track - Taiyo (japonsky Slunce). Ten vyšel v srpnu toho roku a je to velký hit. Kluci si navíc ve studiu hodně rozuměli a téměř okamžitě se rozhodli udělat celé album. To ponese taky název Taiyo a vyjde na Systematic Recordings 8. února.

Tracklist:

1. Gosa
2. Seiun
3. Helium
4. Dopplereffekt
5. Suisei
6. Taiyo
7. Der Strand

Odkazy:

Poslechni si: Marc Romboy & Ken Ishii - Taiyo (Original Mix)

PARTYINFO

Svojšice 2013

21.06.2013 Amfiteátr Svojšice, Svojšice
DJs: Chris Liebing, David Tort, Ida Engberg, Gary Beck, Marc Romboy, Rodriguez JR. (live), Adrian Hour, Dosem (live), Lucca, Toky, Boss, Jaqullin, Orbith, Brian, Chris Sadler, Wilda, Subgate, Marty Fish, Schwing, Tokátko, Adam Cloud, JB, Flesh, Taada, Marcus Cooper, TGT, Enrico etc.
Cena: 549 / 599 / 649 / 700
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně