Kouzelný svět bratrů Voigtových

Wolfgang a jeho mladší bratr Reinhard jsou z německého Kolína, oba milují a produkují elektronickou hudbu a nyní společně vydávají také první album.

18.12. 2012 07:19:45 | nové desky | Carl W

Wolfgang Voigt je zajisté z obou bratrů ten slavnější. Je spoluzakladatel a spolumajitel jednoho z nejznámějších labelů na světě - Kompakt, ale také sám produkuje. Na svém kontě má více než dvě stovky EP, první vyšly už v devadesátých letech. Jeho bratr je poněkud skromnější, ale také to není žádný nováček. Jeho deset vydaných alb mluví za své, to úplně první z roku 1997 vydal pod aliasem Pentax. Oni oba bratři rádi vydávají pod pseudonymy, snažil jsem se je dohromady spočítat, ale u šedesátky mě to přestalo bavit.

Tentokráte o nich slyšíme díky společnému projektu Voigt & Voigt, pod kterým vydali osm EP v rozmezí posledních deseti let. Na nich prezentují hodně různorodé techno, od temného, ale tanečního industrialu, až po hodně melodické věci, např. track Vision 04. Nové album bude mít celkem deset skladeb, ponese název Die Zauberhafte Welt Der Anderen (přeložit se to dá jako "Kouzelný svět druhých") a vyjde samozřejmě na labelu Kompakt za dva měsíce, konkrétně 18. února.

Tracklist:

1. Intro König
2. Der Erste Zug
3. Der Keil NRW
4. Tja Mama, Sandra Maischberger
5. Sozial
6. Die Glocke (Endstation Wiener Platz)
7. Hotel Noki
8. Akira
9. Triptychon Nummer 7
10. Der Letzte Zug

Odkazy:

Poslechni si: Voigt & Voigt - Synthesize

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně