The Analog Session vydají April

Alexander Robotnick a Ludus Pinsky si pod společným projektem The Analog Session nachystali nové album, které vyjde v lednu.

17.12. 2012 06:44:11 | nové desky | Carl W

Ludus Pinsky, vlastním jménem Lapo Lombardi, je italský hudebník a producent. Do tajů hudby ho zasvětil jeho starší kolega Maurizio Dami, který většinu své produkce vydal pod jménem Alexander Robotnick. Jeho první EP vyšlo v roce 1983, první album Ce N'Est Q'Un Début následovalo o rok později. Robotnick je velký sympaťák, milovník diska a průkopník electra v Itálii. Za upozornění stojí i jeho album A Boozing Day z minulého roku, které vydal pod pseudonymem Indulgence.

S Lombardim se poprvé hudebně střetávají v roce 2001 a hned z toho vzešlo album Underwater Cafe, což byl spíše ambientní počin. Spolupráce se jim ale zamlouvala a nachystali spolu ještě pár singlů, za zmínku stojí třeba ten s názvem Why All This Time?, a to hlavně kvůli zajímavě natočenému vidoklipu přímo ve studiu. Každopádně v roce 2010 vydávají spolu druhé album nazvané The Analog Session a to se pro ně stalo přelomové natolik, že se rozhodli pro založení projektu se stejným názvem.

Oba veteráni jako The Analog Session dávají dohromady směsici electra, diska a techna na záviděníhodné řadě historických syntezárů. Celé album vzniklo jako "jam sessions" živě ve studiu a vyjde na Damiho labelu Hot Elephant Music. Mrkněte třeba níže na video, ať máte představu, jak taková práce ve studiu vypadá. Celé album nazvané April vyjde na Hot Elephant 21. ledna příštího roku.

Tracklist:

1. Ascension
2. Effai
3. Strange Fruits
4. April
5. Amigos
6. New Mandarins
7. Little Grudge
8. Distant Voices

Odkazy:

Video: The Analog Session - April

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně