Mrkni se na line upy pro 50. týden

Elektra, pro Valachy Bass Strike a v Praze velký Magnetic Festival nebo předvánočně vánoční X-Massacre :). Tak vybírej!

14.12. 2012 06:50:36 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

14.12. 2012

Dynamix

Plzeň, PH+

22.00 - Pert
00.00 - Clara Bailar
01.30 - Da Moon
03.00 - Soundjet

14.12. 2012

Elektra

Brno, Fléda

22.00 - Nois
23.30 - Džejár
01.00 - Pan-Pot
03.00 - Orbith
04.30 - Michael J

Quattro bar stage
22.00 - Wdj
00.00 - Kema
02.00 - Lumiere
04.00 - B2B session

14.12. 2012

Flow

Praha, Roxy

22.00 - Groof
00.00 - Fatty M
01.30 - Roman Rai
03.00 - Pavel Bidlo
05.30 - konec

2nd
Zjook + Clubvibe

14.12. 2012

Chilli Sunakashi

Brno, Kabinet Múz

22.00 - Vik
00.00 - Rafo
02.00 - Burnin Tears
04.00 - Hausaggregat

14.12. 2012

Magnetic Festival

Praha, Výstaviště Letňany

19.30 - otevření haly pro návštěvníky
20.00 - Nari & Milani
21.00 - Hard Rock Sofa
22.00 - Swanky Tunes
23.00 - Bingo Players
00.00 - Dimitri Vegas & Like Mike
01.30 - Hardwell
03.00 - Dada Life
04.30 - Bass Jackers
05.30 - John Culter
06.30 - konec

14.12. 2012

The Dark Side

Olomouc, Metro-Chill-out-Club

20.30 - Erik S
22.30 - Dialect
00.30 - Elektrabel (live)
02.30 - Lady Frog + Kosi..

14.12. 2012

X-Massacre 2012

Praha, ČKD Kolbenova

20.00 - Paky.LXR
21.30 - Dirty Z
22.30 - Suburbass
00.00 - Maissouille
01.30 - The Speedfreak
02.30 - Madhouse brothers
04.00 - Igneon System
05.30 - Hungry Beats
06.30 - The Braindrillerz
08.00 - Dave.LXR aka Dexide
09.30 - Duff.LXR
11.00 - Dexide + Duff

15.12. 2012

Bass Strike

Valašské Klobouky, KD Sokol Radost

19.30 - Kotlyk
21.00 - OnBy
22.00 - Mooka
23.00 - Ufo
00.00 - L Plus + MC Coppa
01.30 - Sayko + X.morph
04.00 - konec

15.12. 2012

Revis & Sony Vega Bday

Praha, Reston

21.00 - Adlet
22.30 - Pete Walk
23.30 - Loutka
00.30 - So High (Hydrophonic + Sony Vega)
01.30 - Revis
02.30 - Kerstin Eden
04.00 - Orbith
05.00 - Subgate

2nd
21.00 - Milo
22.00 - Daddy
23.00 - Peter Costa
00.00 - Rob Smile
01.00 - Nkyp
02.00 - Marty Fish
03.00 - Tokátko
04.00 - Kifli
05.00 - James Lurk + Tripod

15.12. 2012

Soundmix

Brandýs nad Labem, Trinity

22.00 - Get soused
01.00 - Jayyare + Frank Lucas
04.00 - Get soused

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně