Meggings: pánské legíny hýbou světem

Ano, vidíte dobře. Pánské legíny aneb Meggings už nejsou jen výsadou pánského osazenstva v baletních souborech, ale je to nejnovější hit letošní zimy. Jdete do toho, pánové?

13.12. 2012 14:41:35 | móda | SnowWhite

Na úvod musím dodat, že tyto legíny jsou k vidění zatím pouze v USA a Velké Británii a k sehnání jsou v obchodech Uniqlo, Barneys a Nordstrom. V podstatě se jedná o následovníky skinny jeans v ještě užší forme.

Jeden z prvních nositelů meggings, Mark Dorosz (34let) - žijící na Manhattanu říká: „ Pánské legíny jsou mnohem pohodlnější než skinny, vždy jsem měl dobré nohy a je fajn, že je teď díky meggings můžu ukazovat během celého roku. V NY najdete spoustu exotického oblečení, ale nikoho nenapadlo zajímat se o pánské legíny“.

Na druhou stranu se najde i spousta odpůrců, kteří tento trend považují za dámské oblečení, které na mužské tělo nepatří a většina mužů v nich vypadá jako pitomci. Ale co si budeme povídat, dámské legíny taky nesluší všem dámám.

Ať už Vás meggings nadchly nebo ne, u nás v nejbližší době k vidění nebudou. Možná za dva, tři roky..a to už pánové budou nosit třeba i lodičky, kdo ví. Já osobně si neumim moc představit, že jednou ráno pronesu větu: „Miláčku,to jsou tvoje nebo moje legíny?“

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně