Tomy DeClerque: Last Christmas hrát nebudu

Lucca vyzpovídala Tomy DeClerqua, který je jedním z headlinerů letošní Christmas Party 25. prosince v Pardubicích.

11.12. 2012 06:36:22 | rozhovory | Lucca

Tomy DeClerque: Last Christmas hrát nebudu

- Lucca: Kdo je Tomy DeClerque a odkud pochází?

- Tomy DeClerque: Tomy pochází ze Slovinska, kde významně přispěl k rozvoji elektronické hudby v jejich počátcích. Pracoval 10 let v lokálním radiu a před pár lety se rozhodl ukázat své hudební umění světu..:)

Toto vystoupení je Tvým druhým, nebo třetím v České republice?

Ano, ale...nejsem si zcela jist, jestli je druhé nebo třetí..:-) Myslím, že je to druhé vystoupení v Praze a třetí v ČR. Měl jsem jeden skvělý gig v Ostravě ve Fabriku s Chrisem Liebeingem a Luccou...fantastická party...velmi pěkný klub.

Jsi rád, že budeš hrát opět v ČR?

Jasně! Hlavně proto, že to bude skvělý mejdan a strávíme společně super večer!

Slyšeli jsme, že již měsíce pracuješ na velkém projektu. Můžeš naznačit..?

Rád bych něco prozradil, ale nejprve by muselo být upřesněno, o jaký projekt se jedná. Pracuji totiž na 2 nebo 3 velkých projektech...hahahaha:-)
Ale vše vyjde ven v pravý čas:-)

Jaký je to pocit, když Tě osloví taková ikona scény, jako je Carl Cox a požádá Tě o remix?

No,pro tohle je vcelku jednoduché vysvětlení. Například si představte svůj největší sen nebo nějaký cíl, kterého byste ve svém životě chtěli dosáhnout. Ten pocit si znásobte deseti a jste asi tak v polovině toho, co jsem v ten okamžik cítil:-)
Vždy za to budu vděčný všem, kdo se na tom podíleli... Carl Cox a speciálně Jon Rundel a Marjan Lopuh z Flow Management jsou ti, jenž k tomu napomohli nejvíce:-)

V jakých zemích jsi dosud hrál?

V mnoha. Cestuji po celém světě a již se na něj nedívám jako na planetu plnou zemí, ale jako na jeden velký domov. Díky tomu, že navštívíte různé části světa si uvědomíte, že nikde není to nejlepší místo, nebo že tam je lepší místo než tady, že kdekoli může být dobře i špatně. Závisí to na tom, co chceš odhalit, všude můžeš najít skvělé lidi a prožít s nimi super chvíle.

Kterého Dje nejvíce obdivuješ?

Každého, kdo to stále dělá s vášní!! Mnoho Djs po letech hraní ztrácí vášeň a dělá to pouze jako práci....hudba je umění, ne práce!!

Které své vystoupení bys hodnotil jako to nejlepší?

Hmmm, je dost těžké na to odpovědět, protože těch "nej" bylo mnoho.
Vždy je to tam, kde dav při mém hraní šílí...tam je to "the best"!!

Stejná otázka na nejlepší klub?

Mohl bych odpovědět stejně, jako na předešlou otázku, ale zde zajdu víc k technické stránce věci, jsem přece chlápek přes techniku..:-) Doposud to byly 2 kluby, které měly skvělý zvuk, světla a všechno ostatní technické vybavení na té nevyšší profesionální úrovni. Boderline / Basel ve  Švýcarsku je tím prvním a CUBE blízko Udine v  Itálii je tím druhým místem. Z těchto klubů by si měli vzít příklad všechny ostatní menší kluby.

Techno je oblíbeným hudebním stylem, který ve svých setech používáš. Co můžeme očekávat, že uslyšíme na Christmas Party?

Aaaaa, ne, ne, ne. Na tohle neodpovím, protože fakt nevím :-) Určitě zahraju spousta ze své vlastní produkce a určitě nebudu hrát song "Last Christmas" od Wham! :-) A to ostatní... uvidíme..

PARTYINFO

Christmas party 2012

25.12.2012 L-Klub, Pardubice
DJs: Cristian Varela, Tomy DeClerque, Lucca, Toky, Orbith, Džejár aka Roger Venzent
2nd: Studia 54 DJs + Chris Sadler
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně