Očekávaná Citadela představila zbytek programu

A taky svůj podtitul - únorový díl bude CubeGame. Kdo na něm vše bude hrát?

3.12. 2012 06:18:11 | informace |

Takto se na Citadele „pařilo“ před deseti lety! [foto: rave.cz]

Pozorní návštěvníci právě skončené Apokalypsy už vědí. Ke třem nedávno zveřejněným headlinerům, co zahrají „live“ (Dusty Kid, Johannes Heil a Anthony Rother), přibyla další zajímavá jména. Na hlavní stagi to bude berlínská šéfka Mobilee records Anja Schneider, Ital Uto Karem a domácí DJs Sonja, Segment a Subgate.

www.rave.cz/shop
Kup si lístek na Citadelu na www.rave.cz/shop.

Svižnější tempo budou sypat na druhé stagi osvědčení DJs. Aby to tam od začátku do konce bylo „hard“, o to se postarají Candy Cox, Boris S., O.B.I. a Mario Ranieri. I těm budou sekundovat tuzemští borci - Slovák Sepromatiq a goLPe.

Video: Candy Cox @ Apokalypsa

Jak rozložení hudebních sil ukazuje, party se vrátí do slavného Bobycentra, kde prožívala své nejlepší roky. Aktuální cena lístku je 499 Kč a nevyplatí se na jeho koupi čekat, protože jeho cena ještě poroste. Své edice lístků na „VIP“ terasy dostanou i náročnější návštěvníci. Více informací o party najdeš v tiskové zprávě.

PARTYINFO

Citadela CubeGame

22.02.2013 Bobycentrum, Brno
DJs: Dusty Kid (live), Johannes Heil (live), Anthony Rother (live), Anja Schneider, Uto Karem, Candy Cox, O.B.I., Mario Ranieri, Boris S., Sonja, Segment, Subgate, Sepromatiq, Golpe
Cena: 299 - 2.499 (VIP)
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně