Mrkni se na line upy pro 48. týden

Apokalypsa i její after, víkend v Roxy s křestem klipu WWW a knihy Město = Médium, DNB Rodeo... Tak vybírej!

30.11. 2012 06:20:31 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

30.11. 2012

Apokalypsa 35 Mayan Code

Brno, BVV

17.30 - otevření
18.00 - K.Sandra
19.00 - Nois
20.00 - Klaudia Gawlas
21.30 - Gary Beck
23.00 - Oscar Mulero
00.30 - Megamix
00.40 - Chris Liebing
02.30 - Luke Slater
04.00 - David Moleon
05.30 - Underdogz (live)
06.30 - Fernanda Martins + Lukas
08.00 - konec

house tech-house
18.30 - Phil Albedo
20.00 - Duncan Grey
21.30 - Meryen
23.00 - Lucca
00.30 - Chris Sadler
02.00 - Tráva & Risto (live)
05.00 - Javas
06.30 - Cmeentoline
08.00 - konec

Minimal People
19.00 - Tokátko + Ufi Daman
20.00 - Milo
21.00 - Segment
22.00 - Jb
23.00 - Elektrabel (live)
00.00 - Sonja
01.30 - Kaisersoze
03.00 - Wilda + Marty Fish
04.30 - Ravic
05.30 - Gusman
06.30 - Flesh
08.00 - konec

30.11. 2012

DNB Rodeo

Praha, Storm

21.00 - HellSmith
22.30 - Stantha + MC Tukan
23.30 - Deadly Viperz (Akira + Anakin)
01.00 - A.M.C + MC Phantom
02.30 - Wiit
03.30 - Bifidus Aktif + Rudeboy

30.11. 2012

Město = Médium

Praha, Roxy

20.00 - mixtape dj
20.30 - Layup
21.30 - Kolouch + 1a2v1
22.30 - křest klipu WWW Evropa & křest knihy M=M
23.00 - DMX Krew
00.00 - BlackRed
04.00 - konec

30.11. 2012

Official After Apokalypsa

Brno, Favál

06.30 - Najgecc
08.00 - Phil Albedo
09.00 - Orbith
10.30 - Wolf
12.00 - konec

2nd
08.00 Skais
09.00 Scarpo
10.30 George S
12.00 - konec

1.12. 2012

Czech This Future 11 Resurrection Edition

Praha, Reston

20.00 - Star Guitar 
21.30 - Sandeagle
23.00 - Revolt
01.00 – Milestorm + Ian Rai
02.30 – Koffos
04.00 – M*H*
05.00 – Joe Cormack

1.12. 2012

Shadowbox

Praha, Roxy

22.00 - Koogi
23.30 - Akira
01.00 - Brookes Brothers
03.00 - 2K + Sweg

2nd
22.00 - private party
00.00 - Eddrum + 2K

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně