Valašský „party“ prosinec

Poslední měsíc v roce neznamená jen Vánoce a velké výdaje, ale i jednu akci za druhou. Letos se toho na Valašsku...

29.11. 2012 17:10:19 | life style | Pstruh

.. nahromadilo tolik, že člověk neví, kam dříve skočit. Co víkend, to mejdan jak víno. Posuďte sami, je opravdu z čeho vybírat.

Break Art opět zahraniční

Už je to taková příjemná tradice, že kluci z Break Art crew přivádí do Valašského Meziříčí zajímavá zahraniční i domácí jména již několik let. Nebude tomu jinak ani v prosinci, kdy v sobotu 1.12. dorazí zahraniční headliner, DJ a producent A.M.C. O doprovod se postará MC Phantom. A o tom, že na Štěpána není pána, nás přijede přesvědčit na další díl 26.12. Mefjus. Takže prosinec ve znamení zlomené party Break Art!

Pan Světýlko ve Slavičíně

Další díl Fakeer party, kde se popíjí nový a velice oblíbený stejnojmenný drink s ukazováčkem uprostřed, navštíví jeden z nejoblíbenějších DJs u nás. Poznáte ho podle typického úsměvu a speciálních svítících brýlí. Ano, český Angličan Chris Sadler nás unese na housových melodiích v sobotu 1.12 v A-clubu ve Slavičíně. Spolu s ním i DJs pár Anfree vs Tanya.

Bass Strike hlásí první útok

O tom, že se budou v sobotu 15.12. otřásat Valašské Klobouky v základech není pochyb. Postarají se o to slovenský top producent L Plus a anglický MC Coppa. Aby toho nebylo málo, pod kotel přiloží ještě Moraváci Sayko a X.Morph v b2b setu. To vše na nové party Bass Strike, která bude zároveň malou vánoční besídkou Pohonu a JZD promotion. O spousty přátel, d´n ´b a slivovice určitě nebude nouze.

Viva dance - party z velkým „P“

Nově zrekonstruovaný klub Viva dance otvírá novou vlnu tanečních parties na Vsetíně a rozhodl se sáhnout po tom nejtěžším kalibru. Na premiérový díl dorazí opravdu hvězdné a exkluzivní jméno. Kdo by koneckonců neznal hit Loneliness. Ano, světová legenda a producent DJ Tomcraft dorazí právě sem. Exkluzivní party s omezeným vstupem doplní Kaisersoze a Junior Jan.

Štěpán na snowboardu

Letošní Štěpán v A-clubu ve Slavičíně bude opravdu speciální. Příjemná zábava bude probíhat již od odpoledních hodin na terase v podobě snowboardové/freeski exhibice a promítaní tématických videí. To vše za hudební podpory Dr. Bostona. Na večer je připravena monstrózní afterparty s kluky ze Skyline, kterými není nikdo jiný než Hiffi & MC Jacob. Spolu s nimi Omek, Styrax a Lowmoney. To si nemůžete nechat ujít!

Co si zapsat do kalendáře?

Jako každý rok v únoru, i letos bude slavit JZD promotion ve velkém stylu. Na sobotu 16.2.2013 se chystají již 14. narozeniny této valašské agentury. Pořadatel, DJ Martini k tomu dodává: „Loňský rok byl ve znamení česko-slovenských legend. Letos jsme lehce koketovali s myšlenkou zlomených narozenin v d´n´b duchu. Zůstáváme však věrni svým fanouškům a už teď chystáme obsazení se zahraničními hosty. Těšit se můžete na techno jako řemen, přátelskou atmosféru a velkou dávku elektronické hudby“.

PARTYINFO

Bass Strike

15.12.2012 KD Sokol Radost, Valašské Klobouky
DJs: L Plus, MC Coppa, Sayko, X.Morph, Kotlyk, Mooka, Ufo, OnBy
Cena: 100 (do 22 hod.) / 130
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně