Robiq vs Thomas Cook: Konec světa s Bossem a Tokym

V rámci prosincové techno události Lexikon vs. Zodiac jsem vyzpovídal aktéry strany Lexikon Thomase Cooka a Robiqa.

28.11. 2012 06:59:47 | rozhovory | mikeware

Robiq

- Mikeware: Ahojte, co si spojujete s datem 21. Prosince?

- Thomas Cook: Co jiného než Lexikon vs. Zoodiac

- Robiq: Když pominu indiány předpovězenou katastrofu, tak je pro mě 21. prosinec spojen s pravidelnou každoroční - a mnou ne zrovna oblíbenou - davovou psychózou zvanou Vánoce. Respektive s předvánočním shonem, stresem a panikou. No a v tomto roce taky mimojiné s očekávanou klubovkou Lexikon vs. Zodiac.

Věříte v konec světa?

Thomas Cook: Můj svět skončí zároveň semnou.

Robiq: Ano. Všechno musí jednou skončit. Ale myslím si, že my se ho určitě nedožijeme.

Čím je pro Vás Lexikon?

Thomas Cook: Dítětem.

Robiq: V Ostravě několik let chybějící, příjemnou, rostoucí a rozvíjející se techno klubovkou s nádechem - dnes bohužel velmi vzácného - undergroundu.

Kdy jste naposledy slyšeli Bosse a Tokyho?

Thomas Cook: Bosse na předešlém Lexikonu a Tokyho? To si teď nejsem jistý, nechci kecat.

Robiq: Live na party zatím bohužel nikdy.

Chce tady někdo sex?

Thomas Cook: Pro krásné ženy mám slabost.

Robiq: Chceme tady někoho, kdo sex nechce?

Díky za čas.

Thomas Cook: Není vůbec zač!

Robiq: Od doby co vymysleli peníze, se neděkuje ani za čas.

Konec světa s Bossem a Tokym

S posledním dnem mayského kalendáře přichází duel několika djů v čele se slovenskými Bossem a Tokym, doplnění o Pavla Krejdla. To bude 21. prosinec v ostravské Bogotě.

Text: 21. prosinec 2012 je podle různých zdrojů spjat s možným koncem lidstva a nebo především s jeho novým počátkem, jak uvádějí nadčasová proroctví Mayů. Tento den se ovšem spojují dvě ostravské party v jednu s názvem Lexikon vs. Zodiac. Versus neboli B2B charakter se ponese v rámci Lexikonu, a to i za djským pultem, a line up následuje právě v tomto duchu. Zodiac naopak přináší moderní styly techna, které prezentuje každý dj samostatně.

Lexikon, to jsou čeští, ale i slovenští djs. Jednoznačně nejočekávanější vystoupení bude duel mezi Bossem a Tokym. DJ Boss se opět vrací na půdu Lexikonu a po poslední návštěvě u nás si pozici headlinera stále udržuje, tentokrát s jeho krajanem Tokym. Svůj souboj reprezentuje i Ostrava. Jmenovitě Thomas Cook, proti němuž se postaví techno stálice ostravské scény, rezident klubu Fabric, DJ Robiq. Vše uzavírá duel mezi místními dji, Bravas vs. Tailor.

Video: Lexikon vs Zodiac trailer

Strana Zodiacu je sestavená především ze členů undergroundového seskupení Converty, známého svými stejnojmenými večírky a především úspěšnou narozeninovou párty Zodiac, která vznikla před lety v Praze. Na straně Zodiacu nastoupí každý dj sám za sebe, dominovat bude techno legenda Pavel Krejdl. Rezident serveru techno.cz a jeden z nejdéle hrajících djs v České republice, který patří mezi hosty těch nejzásadnějších tanečních akcí u nás již druhé desetiletí. Kvalitně rozehřát a konvertovat, to umějí tech-houseový D.Brother, producent a promotér Test-R aka 69, mimozemský MD_Phono a diktátor No-On.

Toto datum přinese určitě spoustu akcí. Kolik toho bude v Ostravě, to teprve uvidíme. Ale přinejmenším Lexikon vs. Zodiac nabízí za málo peněz, hodně muziky. Příjemné prostory klubu Bogota a vcelku symbolické vstupné 49 Kč, to bude Lexikon vs. Zodiac.

PARTYINFO

Lexikon vs Zodiac

21.12.2012 Barcode, Ostrava
DJs: Boss, Toky, Pavel Krejdl, Robiq, Thomas Cook, Test-R aka 69, No-On, D.Brother, MD_Phono, Tailor, Bravas
Cena: 49
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně