Pohoda a Grape v European Festival Awards Top 10!

Na Slovensku je možné hodně věcí, ale aby se mezi nejlepších 10 festivalů dostaly hned dva zástupci svých kategorií, to už je na pováženou :).

21.11. 2012 10:34:56 | ankety & názory | Pstruh

Grape festival patří mezi nováčky, ale už teď se hřeje na výsluní. Po třetím ročníku se dostal v kategorii Best Small Festival mezi top 10 v European Festival Awards. A to už je slušná vizitka. Může za to především skvělá produkce, kdy každoroční selekce interpretů přiláká na letiště v Piešťanech 10.000 návštěvníků. I když to bude znít jako klišé, o skvělou zábavu a nezapomenutelnou atmosféru tu nemají nouzi. Úsměvem na tváři vás zdraví každý návštěvník. Pokud se to všechno promíchá, je z toho „kvalita za rozumnou cenu“. A to je v případě Grape festivalu příznačné.

Pohoda patří mezi nejlepší evropské festivaly již roky. Ne nadarmo na ni jezdí tisíce Čechů. Třetím rokem je dokonce v Top 10 Best medium-sized festival v European Festival Awards po boku takových hvězda jako Electric Picnic Music & Arts Festival, Melt! Festival, Heineken Balaton Sound nebo OFF Festival. I když někomu mohl přijít minulý ročník trochu slabší a ne úplně vyprodaný, vypadá, že příští rok to bude právě naopak. Se zveřejňováním jmen se nezahálí a tisíce lístků už mají své majitele. Můžou za to první zveřejněná jména, kterými jsou Justice v DJ setu a Erol Alkan. Občas si tak říkám, jestli ji Slovákům, tak trochu nezávidíme...

Slavnostní vyhlášení vítězů European Festival Awards proběhne 9. ledna 2013 v holandském Groningenu. Přehled všech kategorií naleznete na odkazu níže.

Linky:

Video: Grape Festival 2012

PARTYINFO

Pohoda 2013

11.07.2013 - 13.07.2013 Letiště Trenčín, Trenčín
Live: Nick Cave & The Bad Seeds, The Smashing Pumpkins, Kaiser Chiefs, Buena Vista Social Club Cuba, Dubioza Kolektiv, Pražský Výběr, Prago Union, Zrní, Vec, Para, Davová Psychóza
DJs: Justice DJs, Erol Alkan, Amon Tobin etc.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně