Luke Slater a další ukončí sérii Stellate

Apokalyptický Slater jako L.B. Dub Corp nebo James Ruskin budou ti, kdo zakončí sérii Stellate na berlínském Stroboscopic Artefacts.

16.11. 2012 10:30:11 | nové desky | Carl W

Stellate prezentuje abstraktní, ambientní či experimentální techno. Zatím má za sebou tři díly, na kterých se podíleli třeba zakladatel labelu Lucy, Perc, Silent Servant, Dadub, Xhin a mnozí další, kteří mají co dočinění s temnou stránkou techna a dostatek nápadů na realizaci nevšedních zvuků a smyček.

Na posledním a čtvrtém dílu, který ukončí celou sérii, uslyšíme právě Slatera pod pseudonymem L.B. Dub Corp, Jamese Ruskina a dvě produkční dua Sendai a Dscrd. Stejně jako předchozí díly, i ten poslední vyjde na vinylech a to v limitované edici 300 kusů 6. prosince. Na koho nevyjde řada, bude mít šanci dostat kolekci i digitálně, ale bude si muset počkat až na 17. ledna příštího roku.

www.rave.cz/shop
Kup si lístek na Apokalypsu na www.rave.cz/shop.

Tracklist:

A1 L.B. Dub Corp - Choctaw Dub
A2 L.B. Dub Corp - Indulgent Dub
B1 Dscrd - Aedificare
B2 Dscrd - Interitum

C1 Sendai - Without The Written Word (Part 1)
C2 Sendai - Without The Written Word (Part 2)
D1 James Ruskin - Cabin Fever
D2 James Ruskin - Cast Down

Odkazy:

Video: L.B. Dub Corp - Take Me Down

PARTYINFO

Apokalypsa 35 Mayan Code

30.11.2012 BVV, Brno
DJs: Luke Slater, Chris Liebing, Oscar Mulero, Gary Beck, David Moleon, Klaudia Gawlas, Lukas + Fernanda Martins, Underdogz (live), Nois, K.Sandra
house: Lucca, Tráva + Risto (live), Chris Sadler, Javas, MeryEn, Duncan Grey, Cmeentoline, Phil Albedo
minimal: Kaisersoze, Elektrabel (live), Sonja, Ravic, Tokátko + Ufi DaMan, Fish + Wilda, Gusman, Segment, Milo, Flesh, JB
Cena: 399 - 2.499 (VIP gold)
REKLAMAREKLAMA