Mrkni se na line upy pro 46. týden

DNB League oslaví v Matrixu 7. narozeniny - gratulujeme! Na jihu bude další Therapy Sessions, v Brně Vendeta. Tak vybírej!

16.11. 2012 06:36:17 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

16.11. 2012

Anorexic

Brno, Mersey

21.00 - Levi
22.30 - Manack
00.00 - Tvyks
02.00 - Filip Dee

16.11. 2012

Czech Trance Cup

Praha, Yes!

21.00 - IB Duo
22.20 - Spark7
23.40 - Filip Marak
01.00 - N-Rico
02.20 - Erick Pride
03.40 - Mikki
05.00 - winner of the Czech Trance Cup
06.00 - konec

16.11. 2012

Dirtyphonics Live!

Praha, Roxy

22.00 - P.no + Beast 67
01.00 - Dirtyphonics (live)
02.00 - Thiew
03.30 - Misology

2nd
2K + Error

16.11. 2012

DJ Tráva poprvé v Prostějově!

Prostějov, K-90

21.00 - Mark Smith
23.00 - Tráva
02.00 - Carl King

16.11. 2012

Dnb League 7th Anniversary

Praha, Storm

22.00 - MC Brejchus show + Caik crew
22.30 - Tons + Emeka
23.00 - Tony
00.00 - Fat-G
01.00 - Dub Zero
02.30 - Sayuz
03.30 - Tons + Emeka
04.30 - Dino

16.11. 2012

Feel

Praha, Signal

20.00 - Wector
22.00 - Face + MC Manda
00.00 - Josef Sedloň
02.00 - Akrom
03.30 - b2b

16.11. 2012

Full House: Whiskey Contest

Brno, 7. Nebe

20.30 - Wally D
22.00 - Quiks
23.00 - Martin Gredner
00.30 - Hydrophonic
02.00 - Chris Sadler
04.00 - Sony Vega

2nd
21.00 Excubitor + host

16.11. 2012

Marco Zaffarano @ Be Real

Plzeň, Watt

20.00 - Majkl
21.30 - Elio
23.00 - Molczik
00.00 - Home
01.00 - Marco Zaffarano
03.00 - Tomas Drex + Sens
04.30 - Andre Lesu
06.00 - Golpe
08.00 - konec

16.11. 2012

Propaganja

Kladno, Ponorka

21.00 - b2b
22.00 - Wizii
23.30 - M.Willis
01.00 - Chaos Collapse
02.30 - Takeshit
03.00 - b2b

16.11. 2012

Soundhotel

Hradec Králové, Event

21.30 - Marionette
23.00 - Segment
00.15 - The Cirkus
01.30 - Steen & The Keeper
03.15 - Peca

16.11. 2012

Terapie s Luccou

Praha, Reston

21.00 - Tokátko
22.00 - N-Kyp
23.00 - Revis
00.00 - Lucca
02.00 - Jeff Calda
03.00 - Michael Calda + Cube!
05.00 - konec

16.11. 2012

Therapy Sessions

České Budějovice, BB Centrum Gerbera

20.00 - contest winner
21.00 - M4d.doc + CLK
22.00 - Hanzall + Dukor
23.30 - Computerartist + Qo
01.00 - Dylan + Robyn Chaos
03.00 - Switch Technique + Deathmachine
04.30 - Basler + Shenkster
05.30 - konec

2nd
21.00 - Frutakru
22.00 - Soundpolis.cz
23.00 - Chito + Tubus
00.00 - Syndrome + Thinngy
01.00 - Dirty Boy + Brock
02.00 - Clipper + Sergi
03.00 - Soundpolis.cz
04.00 - Moptron
05.00 - konec

16.11. 2012

Vendeta

Brno, Fléda

20.30 - Kotlyk
22.00 - Quasamodo
22.30 - Basement Freaks
23.30 - Nynfus Corporation
00.30 - Timothy Wisdom + Busta
02.30 - AKA
04.00 - Bombastic Jam

D'n'B
20.30 - Dizztrickt
22.00 - KamikazeBwoy
23.00 - Spool
00.00 - EL Waca + Rybizz
02.00 - Birg + Yardel
04.00 - BPS

17.11. 2012

Boombay

Praha, Reston

21.00 - JB
22.30 - Wilda
00.00 - Taada
01.30 - Subgate
03.00 - Snoofy
04.30 - konec

17.11. 2012

Royal Mixes

Moravské Budějovice, Nixx

21.00 - Eddy Roar
22.30 - Matimur
00.00 - Lil Berry
01.30 - Phil Albedo
03.00 - Danger Dan
04.30 - konec

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně