Akkord - tři tóny tepla a stylu

Kdo má rád krk v teple a robustní vlnu, tak je tento článek právě pro vás...

15.11. 2012 07:16:08 | móda | Butterffly

Již jsme si všichni zvykli na ranní šok doprovázený běháním mrázu po zádech díky studeným teplotám a jistě jsme už všichni vyndali ze svých skříní teplejší oblečení včetně různých čepic, šátků a šál. Při brouzdání po internetu jsme pro vás našli jeden super nákrčník, který je jak pro ženy, tak pro muže.

Výrobce tohoto produktu najdete na stránkách etsy (něco jako český fler) a jmenuje se Akkord . Do názvu byly zašifrovány tři tóny kamarádek, které tvoří tento obchod a kde se každá specializuje na jiný druh textilu. Andrea vyrábí jemné detailní ručně tkané šátky a plédy. Eva se zabývá tkaním uměleckých děl a Miss Smilla vám každou věc uháčkuje.

Vyrobit si u nich můžete nechat nejrůznější šátky, šály, ponča a spoustu dalších nápomocných věcí, které vás zahřejí ale i stylově ozdobí.

Tato „nekonečná šála“, nebo jinak nákrčník, je vyrobena z robustní příze, která je ale pozor vysoce měkká a šetrná k vaší pokožce a vůbec vás nebude nikde svědět!

Pokud Vás tyto šály zaujaly, mrkněte se na odkazy níže, kde najdete další výrobky tří tónů... Na těchto adresách můžete i výrobkyně kontakovat ohledně vašich objednávek a zakázek. A pokud se Vám nechce pořídit si takovouto šálu od Akkordu, zabrouzdejte po českém fleru, třeba se vám zadaří a najdete šálu, která se vyrovná právě těmto :).

Odkazy:

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně