O slovo se hlásí HardBass 2013

Rok 2013 ještě ani nezačal, ale informace o prvních parties již nějakou dobu kolují po internetu. Jednou z takových akcí bude i nizozemský HardBass, který se již hlásí o slovo a představil své téma včetně kompletního line-upu.

14.11. 2012 16:07:48 | informace | Langy

Na HardBass: Reclamation , který se uskuteční v sobotu 2.2.2013 v GelreDome, se mezi sebou hudebně utkají opět čtyři djské týmy. V každém z nich se tři jména utkají v b2b setu a na závěr každé části nebude chybět jedno live vystoupení.

Part I: Blue

Zany
Code Black (AUS)
Wasted Penguinz (SE)
Noisecontrollers live

Part Ii: Yellow

Frontliner
Tatanka (IT)
Bass Modulators
Headhunterz live

Part Iii: Red

Brennan Heart
Zatox (IT)
Psyko Punkz
Gunz for Hire live

Part Iv: Green

Crypsis
Thera
Digital Punk
B-Freqz live

Host

DV8

Organizátoři z B2S již několik měsíců usilovně pracují na plánech pro únorovou noc a již teď je jasné, že po obou stranách stadionu vyrostou v hledištích další dvě obří taneční plochy. VIP prostor bude věnován Hard Bass klasikám a své sety tu odehrají Pila, Gizmo, Pavo, Lars Tindy, Zero-Gia Francois.

Předprodej vstupenek se uskuteční tuto sobotu 17.11.2012 přesně ve 13:00 hodin prostřednictvím webových stránek www.b2s.nl . K několika prvním vstupenkám, pokud budete mít to štěstí, můžete získat navíc i VIPku. Držíme palce.

Linky:

Trailer 2013:

Aftermovie 2012:

PARTYINFO

HardBass 2013

02.02.2013 Gelredome, Arnhem
DJs: Zany, Code Black, Wasted Penguinz, Noisecontrollers (live), Frontliner, Tatanka, Bass Modulators, Headhunterz (live), Brennan Heart, Zatox, Psyko Punkz, Gunz for Hire (live), Crypsis, Thera, Digital Punk, B-Freqz (live)
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně