Mrkni se na line upy pro 45. týden

Polská Mayday, Roxy, Itch My HaHaHa a spousta jiných akcí v Brně i na jiném moravském venkově :D... Tak vybírej!

9.11. 2012 06:41:29 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

9.11. 2012

Acapulco Pure House Edition

Ostrava, Fabric

22.00 - VanVega
23.30 - BonTrip
01.30 - Jordy Dazz
03.30 - Lucca
05.00 - Duncan Grey + Danny Bright
06.30 - konec

9.11. 2012

Coonk Special

Brno, Perpetuum

21.00 - Luke Nova
22.00 - Archie + Pete White
23.00 - EliO
00.00 - Shala + Deivis
01.00 - CrossNineTroll
03.30 - Dandy
07.00 - konec

2nd
21.00 - Kellys
00.00 - Holic + Christian Cardwell
04.00 - Guga + EliO
07.00 - konec

9.11. 2012

Flow

Praha, Roxy

22.00 - Ezwell
23.00 - Ark
00.00 - Cubic
01.00 - Roman Rai + Fatty M
03.00 - Patrick
04.00 - Random

2nd
Zjook + Psyla

9.11. 2012

Itch My HaHaHa

Brno, Kabinet Múz

20.00 - V!
21.00 - B4 (live)
22.00 - V!
22.30 - Insect Elektrika (live)
00.00 - V!
01.00 - Elektro Guzzi (live)
02.00 - Myslivec + Tomino + V!

9.11. 2012

Minimal People

Praha, Reston

21.00 - Peter Costa
23.00 - Sonja
00.30 - Dan Schachtner
02.00 - Andreas Tonar
04.00 - TGT

lounge
21.00 - Deffo
23.00 - Rio
01.00 - Slovak
03.00 - Rio
05.00 - konec

9.11. 2012

Northern Light

Malé Hradisko,

21.00 - Leny + lilly Crystal (zpěv)
23.00 - Jose24 + Mireau
00.30 - Pixie + Suki
02.30 - Crackenn+ MC Trchi
04.00 - You2

2nd
20.00 - Smashing Raver
22.00 - Mark Smith + J.R. (baskytara)
23.30 - Luis + Ronnie
01.00 - Deep J
02.30 - Cruz
04.00 - Von Der Heide
05.00 - Ali

chill out
20.00 - Carl King + Toomuch
23.30 - Gambini (live)
00.30 - Carl King + Toomuch

9.11. 2012

Rush Hour Special!

Brno, Exit

20.00 - Free Gate + CJ JJF
20.45 - James Haste + Adam Suizo
21.30 - Rastyn
22.10 - Gat Electra
22.55 - Jean Hllavinho
23.35 - Najgec
00.15 - Navr + Nirthy
01.00 - Phil Albedo
02.00 - Christian Cambas
03.30 - Destroyer (live)
04.15 - Stupid Villagers

9.11. 2012

Stepslet

Brno, Favál

20.30 - Wiit
22.00 - Holder
23.00 - Soldik
00.00 - Klute
01.30 - X.Morph + Pier
03.00 - Panzer + Hrr.nec
04.30 - Mushka + Vje + Lobotomia
06.00 - konec

2nd
21.00 - Garnie.c
23.00 - C.N.B
01.00 - Martyzan
03.00 - Casper
05.00 - ?
06.00 - konec

9.11. 2012

Therapy Sessions Warm Up

Praha, Storm

21.00 - Swedza + Joudee
22.30 - Hanzall + Dukor
00.30 - Dirty-Z
01.30 - Hungry beats
02.30 - Ychy
03.30 - Calgarry
04.30 - Mephisto
05.30 - Prague Nightmare

10.11. 2012

Back To The Oldschool

Tlumačov,

21.00 - Sun
22.00 - Czida
23.00 - Jungling Jay
00.00 - Pixie
01.30 - Caloosh
02.30 - Panda

10.11. 2012

Mayday Poland 2012

Katowice, Spodek

19.00 - Cherry aka BreakNtune
20.00 - Stoneface & Terminal
21.30 - Tom Novy
23.00 - Extrawelt (live)
00.00 - W&W
01.30 - Adam Beyer
03.10 - Members of Mayday (live)
03.30 - Westbam
05.00 - Showtek
06.30 - Simon Patterson

Showroom
20.00 - Siasia
21.00 - Niereich (live)
22.00 - Tommy Four Seven
23.30 - Felix Kröcher
01.00 - Kevin Saunderson
02.30 - Eric Sneo (live)
03.30 - Rush
05.00 - Pet Duo
06.30 - BMG aka Brachiale Musikgestalter (live)

Classic Floor
21.00 - Taucher
23.00 - Dr. Motte
01.00 - Ravers Nature (live)
02.00 - Mark’Oh
04.00 - Kai Tracid

10.11. 2012

Refresh

Uherský Brod, Sportovní hala Havřice

20.00 - John Massive
22.00 - Jordy
23.00 - Martini
00.00 - Elacro
01.00 - Orbith
02.30 - LaCerta

2nd
20.00 - Cab
22.00 - Dis Que
23.30 - Federin
01.00 - Enjoy
02.30 - OnBy

10.11. 2012

Shake It!

Praha, Roxy

22.00 - Peter Costa
23.30 - CJ Fox
01.00 - E-Lite
02.00 - Kmin
03.30 - Josh Mosaiq

2nd
mattyB + MSX

10.11. 2012

Zoom Chapter 3

Praha, SaSaZu

22.00 - Jean Luc
23.30 - Enrico
01.00 - Jordy Dazz
02.30 - Jacob Van Hage
04.00 - Bon Finix + Tripmain

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně