Velká show Havana club tour de bar 3 míří do Ostravy

10 vyhlášených ostravských podniků bude soutěžit v rámci Havana club tour de bar na výstavišti...

5.11. 2012 16:42:55 | placená inzerce | Martin Borovička

.. Černá louka. Hodně muziky a ještě více kvalitního pití :)

Ostrava je městem, kde to v noci opravdu žije. Představte si však, že se ty nejlepší podniky sejdou na jednom místě a jejich barmani zde mezi sebou změří síly. Taková je hlavní myšlenka unikátní akce s názvem Havana Club Tour De Bar, která dorazí v pátek 23. listopadu na ostravské výstaviště Černá louka. Dech beroucí barmanské exhibice zástupců 10 nejvyhledávanějších podniků na Ostravsku doplní hudební program složený z předních Djs a muzikantů a audiovizuální show.

V pořadí již třetí ročník barmanské přehlídky Havana Club Tour De Bar startuje v listopadu v Ostravě a postupně navštíví Prahu, Brno a Pardubice. Na ostravském výstavišti Černá louka v pátek 23. listopadu předvedou své barmanské umění zástupci 10 podniků, které patří díky svým kvalitním míchaným drinkům mezi nejvyhledávanější ve svém regionu. O tom, kdo se bude nakonec radovat z titulu nejlepšího podniku Ostravska, rozhodnou samotní návštěvníci akce. Předhánět se, kdo namíchá chutnější Havana Mojito, Cuba Libre a další lahodné drinky s nezbytnou ingrediencí, autentickým kubánským rumem Havana Club, budou barmani z těchto podniků: Alexandria loď, Bernie`s Irish Pub, Broadway, Co kdyby, Corrida, Destiny bar, Fifty fifty, Floridita, Hotel Vista a Jet Set Cafe.

Výbornou atmosféru vykouzlí přední čeští Djs Chris Sadler, Pavel Bidlo a Manio. Sestavu doplní ostravský Dj Martin Streed, který pravidelně připravuje klubový pořad Hell party na radiu Helax. Originální muziku přímo z karibského ostrova přiveze kubánský hudebník Dariel (Havana, Cuba) ve své Fresh Reggaeton show, která vás s tanečním doprovodem doslova rozpálí i v tomto chladném počasí. Atmosféru velké halové akce doplní působivá audiovizuální show využívající nejmodernějších led technologií.

Video: Jak si užívali návštěvníci předchozích ročníků Havana Club Tour De Bar?

Bližší informace o jednotlivých zastávkách, hudebním programu a přehled soutěžících podniků apod. budou postupně zveřejňovány na stránkách www.tourdebar.cz a na www.facebook.com/HavanaClubTourDeBar. Vstupenky na ostravskou Havana Club Tour De Bar zakoupíte v síti Ticketpro nebo je možné je získat zdarma po registraci na webu soutěže.

Havana Club Tour De Bar představuje jedinečný koncept spojující barmanskou soutěž nejlepších podniků v jednotlivých regionech ČR a hudební akci. Na své si tak přijdou milovníci míchaných drinků i dobré hudby a zábavy.

PARTYINFO

Havana Club Tour de Bar 3

23.11.2012 Výstaviště Černá Louka, Ostrava
Live: Dariel & Fresh Reggaeton
DJs: Chris Sadler, Pavel Bidlo, Manio, Martin Streed
Cena: zdarma po registraci / 300
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně