Mrkni se na line upy pro 44. týden

Do přehledu se tentokrát dostaly akce z Brna a Prahy: od Colorful House, přes Drumbox po Shadowbox! Tak vybírej!

2.11. 2012 06:53:04 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

2.11. 2012

Be Fresh

Brno, 7. Nebe

21.00 - Ivo Hilszek
22.30 - Wilda + Schwing
00.00 - Duncan Grey + Jaqullin
01.00 - Orbith
03.00 - Tokátko

2.11. 2012

Colorful House

Praha, Chapeau Rouge

22.00 - TinTin
00.00 - Dan Cooley
03.00 - Roman Rosi
05.00 - konec

2.11. 2012

Drumbox

Praha, Storm

20.00 - Volume Plus lounge
21.00 - Skáčko
22.00 - Do.Mi.No
23.00 - Martyyno
00.00 - Beast 67
01.30 - Dope Ammo
03.00 - Sherpa + Mc Ragatek
04.00 - Volume Plus
05.30 - konec

2.11. 2012

Dynamix

Praha, Reston

22.00 - Elio
00.00 - Da Moon
01.30 - Loutka
03.00 - Soundjet
04.00 - Segment

2nd
21.00 - Joker
23.00 - Pavel Faktor
00.30 - Pavel Ja + Ivan Mokshin

2.11. 2012

Residents Night

Brno, Perpetuum

21.30 - guest DJ
00.00 - Upgrade
01.30 - Nois
03.00 - Warphill

2.11. 2012

Shadowbox

Praha, Roxy

22.00 - 2K + Sweg
01.00 - Krakota
02.30 - Panorama + Peejay
04.00 - Rudeboy
05.30 - konec

2nd
22.00 - Peejay
23.30 - Rudeboy
00.30 - 2K + Sweg + host

2.11. 2012

Slap the Soundhoez

Brno, Trix

21.00 - George S
23.00 - Quiks
01.00 - Ian in Run + Deepress
03.00 - Dazy

2.11. 2012

The Sound Of Germany

Praha, Yes!

21.00 - Martin O’tray
22.30 - Stepan Bruck + Vyrys
00.00 - Wellenrausch (live)
01.30 - Matamar
03.00 - David Justian
04.30 - N-Rico

3.11. 2012

NoPro Blem Fest

Praha, Kokpit-Cafe

20.00 - Pornostereo
21.00 - Edushov Kurnik & Kubeat
22.00 - Sonja Neverstop
23.00 - Stevie Weenie & Lucia Gogolakova
00.00 - Semtam
01.00 - Atomic Electrolab
02.00 - Michael Lorenz
03.00 - Sonority

2nd
21.00 - Low Profile Cz (Touchwood + Ghonzales)
22.00 - Debbi Love
23.00 - Lovefoodfone Djs
00.00 - Synaptik
01.00 - Jock The Lock
02.30 - Mikidj
04.00 - Danko + Formant

3.11. 2012

Spotlight

Praha, Roxy

20.00 - En.dru + Ricoloop
21.00 - Chris Dave + The Drumhedz
22.30 - Akua Naru + Digflo
23.45 - Sato-San To

3.11. 2012

Upstream: The sound of Germany

Brno, Perpetuum

22.00 - David Justian
23.30 - Stepan Bruck + Vyrys
01.00 - Wellenrausch (live)
02.30 - Matamar
04.00 - Marcel De Valerio

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně