Hard with Style vyprodal Ziggo Dome!

Ani druhý den v Amsterdamu jsme nelenili a nemohli jsme si nechat ujít lákavou hard dance...

29.10. 2012 09:06:36 | reporty | Langy

.. událost, která se konala v nových prostorách luxusního Ziggo Dome. Obzvlášť, pokud pořadatelem je špičková Q-Dance.

Kolem sedmé večer jsme nastoupili do metra č. 54 a žlutou linkou jsme se nechali odvézt až do stanice Amsterdam Bijlmer ArenA, kde se postupně shromažďovaly hloučky mladých lidí směrujících za noční zábavou. V místním okolí se nachází i několik barů včetně známé Heineken Music Hall, postavené hned vedle amsterdamské arény fotbalového klubu Ajax. A právě o několik desítek metrů dál, přímo naproti monstrózní aréně, se nacházel i vstup do zcela nově vybudovaného Ziggo Dome. Samotná budova jde krásně poznat už z dálky, za tmy se po všech obvodových stěnách promítají reklamy, jak na právě probíhající, tak budoucí akce, koncerty apod. V hlavní vstupní hale se po stranách nacházely jak pevné šatny, tak také napevno zabudované lockerboxy za cenu pouhých dvou Eur. Jelikož do zahájení samotné párty zbývala ještě trocha toho času, poohlédly jsme se po celých prostorách. V obou patrech se nacházely jak bary s občerstvením , tak zde nechyběla široká nabídka čerstvého ovoce a jiných pochoutek, které se zde během konaných akcí určitě budou návštěvníkům hodit. V chodbách byl dostatek automatů na tokeny. Pokladní na výměnu peněz za žetony bychom zde hledali marně. Před desátou hodinou jsme ale usedli na VIP tribunu přímo naproti stage, odkud byl krásný výhled do celého prostoru.

Ze startu pěkně early

Prvním, kdo odstartoval celou párty, byl se svým geniálním setem plným early hardstylu sympaťák Isaac. Špunty do uší, které byly k dispozici u vchodu, jsem nechal v kapse, budou se hodit u nás. Zvukový aparát byl naprosto dokonalý a vůči celému prostoru zcela vyvážený. Jednoduše řečeno, hrálo to čistě a neřvalo to. Tohle a nejen to, Holanďani ovládají na jedničku. Během hraní samozřejmě nezapomínal na svou produkci a mohli jsme si z rukou autora vychutnat hity jako „Bitches, Focus, On The Edge“ nebo závěrečnou „DJ, Easy My Mind“ s příjemným vokálem. Už během prvního setu bylo jasné, že zvolit návštěvu této párty byla trefa do černého. Dokonale propracovaná intra uvedla dalšího vystupujícího, kterým byl Adrenalize. Poslechnout si jeho set bylo pro nás premiérou. Naprosto skvěle vyzněla pecka „One Blade“ od Blademasterz, užili jsme si i „Wasted Penguinz & Adrenalize - Variations Of Visions“.

Nr. 1 hard dance DJ

Po něm nastoupil headliner večera a mezi lidmi nejoblíbenější hardstyle DJ, Headhunterz. Musím uznat, že jsem byl mile překvapen. Set, který odehrál v sobotu v Ziggo Dome, mě neuvěřitelně bavil a celý dav dostal přesně to, co od Headyho chtěl. Zazněl povedený „Psychedelic“ a během „World Of Madness“ jsme zavzpomínali na letošní DefQon. Úplnou smršť rozpoutal při „Noisecontrollers - Break The Show“ (tento track má neuvěřitelnou energii). Dále v jeho pestrém hraní nechyběly předělávky známých house hitovek , konkrétně se jednalo o megafláky „Nicky Romero -Toulouse“ a „Hardwell - Spaceman“ v nabušenějších Headhunterz remixech. Skvěle zremixoval i „Spectrum“ kapely „Zedd“. Set headlinera jak má být.

Zajímavě se také prezentoval Code Black, který nás svým podáním hardstylu velice zaujal. Jeho energií nabité vystoupení gradovalo od samého začátku a ve finále se jednalo o jeden z nejlepších DJ setů celé noci. Potěšil „Tiëstem - Lethal Industry“ v „Code Black remixu“ či vlastní „About The Music“ ve spolupráci s Toneshifterz. Doufám, že se v blízké době naskytne příležitost si Code Black živě znovu poslechnout. Příjemným překvapením ale bylo oznámení vystoupení Project One, pod kterým společně vystupují pánové Headhunterz & Wildstylez. Přehlídka hitovek včetně fantastické „Lose My Mind“ nebo „Year of Summer“ byla více než vhodným zpestřením. Příjemnou hudební nadílku rozdávala i dvojice Psyko Punkz. Ti mě nejvíce potěšili bombou „Zaza Front - Dikke Vette Bassplaat“ v samotném závěru jejich show. Tohle roztancuje úplně každého! Následovali ještě Ran-D a Adaro. Poslední jmenovaný byl ideální volbou na zakončení takto rozjetého mega mejdanu.

Atmosféra v Ziggo Dome byla naprosto úchvatná od samého začátku. Pohled na kotel lidí dole, kteří nestojí, ale přišli se bavit na energickou taneční hudbu, kterou mají rádi, se u nás jen tak nevidí. Hudebně byl tento večer pro mě jedním z nejlepších hardstyle eventů. Opravdový zážitek být u něčeho tak do detailu připraveného a za mě naprostá spokojenost. Tolik pár mých dojmů z letošního ADE, který návštěvníkům Amsterdamu mohu příští rok jenom doporučit.

Linky:

PARTYINFO

Hard With Style

20.10.2012 Ziggo Dome, Amsterdam
DJs: Headhunterz, Code Black, Psyko Punkz, Adrenalize, Isaac, Adaro, Ran-D
2nd: Frontliner, B-Front, Arkaine, Omegatypez, Atmozfears
Cena: 52,5 - ? €
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně