Armada Night byla trance akcí roku!

Po loňské návštěvě této parádní klubové párty jsem se rozhodl, že noc mého nejoblíbenějšího hudebního vydavatelství...

26.10. 2012 08:51:42 | reporty | Langy

.. si rozhodně nenechám ujít ani letos.

A jelikož se konala v rámci festivalu Amsterdam Dance Event, rozhodl jsem se letos pro akce dvě. Armada Night plná té nejaktuálnější trance hudby byla právě tou první.

Byl pátek ráno a pro tentokrát jsem cestu po německých dálnicích vyměnil za letový prostor nad západní Evropou. Let z Brna do Eindhovenu ubíhal opravdu rychle a po necelých osmdesáti minutách jsme přistávali v Nizozemsku, kde jsme přestoupili na vlak jedoucí do Amsterdamu. Po příjemném dni v samotném centru města jsme něco málo před devátou hodinou dorazili k místu, kde se letošní armaďácká noc opět konala.

Druhá stage nechyběla!

Světelná show byla z nádherné prosklené budovy Passenger Terminálu vidět už od centrálního nádraží. Nechybělo ani tradiční foto před místem konání a bez zbytečných odkladů jsme vstoupili do budovy, pořešili jsme lockerboxy a po eskalátorech jsme vyjeli do centra dění přímo do klubového patra. I na klubovce v Amsterdamu platil žetonový systém, o pořádek se starala příjemná security a na barech byl dostatečný výběr alko i nealko nápojů. Letošní absence druhé stage nám rozhodně nevadila, na programu bylo několik back2back vystoupení, odpadlo tak rozhodování koho si poslechnout a člověk neřešil odbíhání ze stage na stage. Line up nabízel opravdu lákavá jména a ani jsme se nedivili, že pořadatelská Alda Events svou amsterdamskou klubovku před několika dny opět vyprodala.

Produkce tranceového projektu Tenishia, pod kterým jsou podepsáni Joven Grech a Cyprian Cassar, patří k mým oblíbeným. Pro jejich typický armada sound jsem je tedy nemohl vynechat, a tak jsme na párty nechyběli od samého začátku. Tenishia tuto fantastickou noc skvěle odstartovala a příjemné skladby jako „As We Speak“ nebo „Where Do We Begin (Andrew Rayel remix) byly naprosto ideálním zpestřením prvního setu večera. Nádherný start fantastické noci!

Poměrně v nezvyklou dobu vystoupil na párty její headliner Armin van Buuren. Už pár dní před akcí nám bylo jasné, že tento večer se pravděpodobně Armin ukáže i na vyhlášení cen ankety DJ Mag top 100, atak čas, v který vystoupil na Armada Night, byl pochopitelný. Ve 21:45 hodin tedy nastoupil a odehrál své devadesátiminutové vystoupení , které zahájil krásnou věcí „Andrew Rayel feat. Jano - How Do I Know“. Srdce trance fanoušků potěšil nesmrtelnou klasikou „Universal Nation“ od Push a novou verzí „Loops & Tings“ vzešlé ze spolupráce Markuse Schulze a Ferryho Corstena. Dále jsme si vychutnali novinku „I'll Listen“ z krásným zpěvem Any Criado a v závěru nás doslova rozsekal loňskou peckou „Brute“ v „Illegal Drum Editu“. Následovalo vystoupení dvojice W&W, v jejich setu zazněly i starší kousky jako „Waiting“ s hlasem Emmy Hewitt nebo „Silence“. Avšak v obou případech v remixech zmíněné dvojice. Po wéčkařském soundu přišlo na řadu první b2b vystoupení a svůj set odstartovali Sied van Riel vs Max Graham. Tihle dva nejen nás neskutečně bavili, potěšili klasikou „Motorcycle - As The Rush Comes“ a s naprosto fantastickou skladbou „Headliner“ Jorna van Deynhovena dostávali publikum do varu.

Amsterdam? Můžeme jen doporučit!

Dále během noci ještě vytoupili Aly & Fila vs. John O´Callaghan a na závěr zahráli Ashley Wallbridge a Tom Fall. V obou případech opět velice příjemná vystoupení.

Hudebně se tedy jednalo o opravdu skvělou událost a pro mě osobně klubová trance událost roku. Skvělá atmosféra s parádním line-upem a vynikajícími sety se mi nadlouho vryla hluboko do paměti. Armada Night se naší výpravě letos líbila ještě o něco více než loni a rozhodně se jedná o jednu z nejatraktivnějších nocí v rámci ADE. Návštěvu této párty v kombinaci s prohlídkou centra Amsterdamu mohu jen doporučit.

Linky:

PARTYINFO

Armada Night

19.10.2012 , Amsterdam
DJs: Armin van Buuren, W&W, Tenishia, Aly & Fila + John O´Callaghan, Sied van Riel+ Max Graham, Ashley Wallbridge + Tom Fall
Cena: 29,5 - 47,50 €
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně