Pozvánka na Fashion Aid - Kola pro Afriku

Fashion Aid je benefiční módní přehlídka na podporu projektu Kola pro Afriku. Uskuteční se 26. října od 19 hod.v pražském Meet Factory.

24.10. 2012 06:52:26 | móda | Butterffly

Celou akci pořádá studentský spolek Mediacore. Spolek je tvořen studenty oborů Multimedia v ekonomické praxi, nového oboru a VŠE.

„Rozhodli jsme se tuto akci uspořádat, mimo jiné také proto, že většina módních přehlídek je veřejnosti uzavřená a to se nám nelíbí, ale hlavně proto, že se nám projekt Kola pro Afriku velmi zalíbil a chceme mu nějak pomoci. Mnoho lidí se neuvědomuje, že převoz kol vlastně něco stojí a není to málo. Proto jsme se rozhodli věnovat 2/3 výdělku Kolům pro Afriku, aby tak bylo možné kola do Gambie dopravit,“ říkají pořadatelé.

Projekt Kola pro Afriku byl založen na začátku tohoto roku. Po celém Česku můžete najít sběrny, do kterých můžete odvézt své staré nepotřebné kolo. Všechna kola se poté odvážejí na jedno místo - Ostravy - kde se kola opraví a odtud se poté převezou do Gambie dětem. Děti se do školy kvůli velkým vzdálenost dostávají jen těžko. Kola jim tedy velmi tuto cestu usnadní. Během večera proběhne krátká prezentace projektu Kola pro Afriku a také projektu Auto*Mat.

Akce je podpořena z programu Think Big.

Na přehlídce se představí tito módní návrháři:

Jako modelky budou účinkovat nadějné studentky DAMU. Dále uvidíte také jednokolkaře a artisty z Cirkus trochu jinak. - www.cirkusjinak.cz

Po přehlídce proběhnou koncerty těchto kapel:

A nakonec následuje After Party s DJs.

Vstupné je možné zakoupit v předprodeji v síti Ticketportal - 250 Kč dospělí, 200 Kč studenti
Na místě - 300 Kč dospělí, 250 Kč studenti nebo pokud dovezete nepotřebné kolo a darujete nám ho, máte vstup zdarma.

U vstupu každý zdarma obdrží placku s logem Fashion Aid nebo Kola pro Afriku.

Odkazy:

Video: Fashion Aid

PARTYINFO

Fashion Aid: Kola pro Afriku

26.10.2012 MeetFactory, Praha
Live: The Colorblinds, Lety Mimo, Jamais Vu
Cena: 200 - 300
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně