Fernanda Martins & Lukas: Plánujeme svatbu

Premiérově se v České republice představí dvojice, ve které se mísí andělská tvář s ďábelským temperamentem.

14.10. 2012 17:39:42 | rozhovory | Visio.ex

Tento partnerský pár patří momentálně mezi nejžádanější hardtechno DJe současnosti a jejich společné sety v mnohém překonávají i samotné Pet Duo. V rozhovoru Vám prozradíme Vám, co plánují ve studiu i na podiu a probereme i téma zásnub!

- CZ/Eilonwy: Co je u vás nového?

- Lukas: Pracuji hodně ve studiu. Oba děláme nové tracky a pracujeme na živých vystoupeních. Jinak jsem se rozhodl věnovat více času technu a tak kolem toho teď dělám mnoho nových věcí.

- Fernanda: Získala jsem titul v oboru zvukové tvorby a nyní studuji hudební jazyk a piano.

Baví vás hrát více spolu, nebo když máte stage jen sami pro sebe?

Lukas: Rád pracuji s jinými lidmi a zejména s Fernandou. Ale samozřejmě, že miluji i samostatné hraní. Jsou to rozdílné pocity a vždy se těším na obojí.

Fernanda: To záleží na mnoha okolnostech, například jaký je kontakt mezi mnou a jiným DJem a také na technickém vybavení dané akce. Například ne všude se dá dobře zahrát ze 4 playerů atd. Ale vždy říkám, že je těžké to srovnávat, protože jsou i věci co můžeš hrát sám a pak jiné věci, které jdou hrát pouze dohromady s jinými DJs.

V ČR jste už po několikáté, zdržíte se tentokrát déle a navštívíte nějaké města a památky? Brno, Praha.. ?

Lukas: Obávám se, že nebudeme moci zůstat déle a prohlédnout si vaši krásnou zemi.

Fernanda: Tentokrát zde zůstat neplánujeme. Uvažujeme ale, že bychom v létě přijeli na týden do České republiky, přeci jen - vaše zimy jsou pro nás těžší :) Těšíme se, až do ČR dorazíme a dozvíme se více o historii, ochutnáme vaše jídlo, poznáme vaši kulturu a navštívíme zajímavá místa.

V hudebním světě jste toho už hodně dokázali. Kdy plánujete svatbu a rodinu?

Lukáš: Svatbu plánujeme na druhou polovinu příštího roku, ale termín ještě nemáme pevně daný

www.rave.cz/shop
Kup si lístek na Apokalypsu na www.rave.cz/shop.

Fernanda: Ano, před pár týdny jsme se zasnoubili a už se připravujeme. Jsem si ale jistá, že to bude nejúžasnější party v našem životě! Co se týče dětí, tak na to je ještě času dost. Všechno popořadě :-)

Fernando, žárlíš na Lukase, když s ním fanynky chtějí hodně fotek?

Ne. Plně je respektuji a rozumím, že chtějí mít nějakou vzpomínku. A jsem ráda, když vidím, že o něj mají fanoušci zájem :)

Připravíte si něco speciálního pro Apokalypsa party-people?

Lukas: Hrát s co největší láskou a energií kterou dokážeme!

Fernanda: Je ještě brzy plánovat set pro tuto party. Ale určitě uděláme takový set, který přinese maximální zážitek lidem na taneční parketu!

Líbí se vám, když jsou partypeople na akci v extrémním clubwear?

Lukas: Lidi by se měli především cítit šťastní a spokojení v tom v čem chodí na párty. Já miluji, když vidím někoho s úsměvem tancovat tak, jako by zítřek neexistoval, ať je oblečen jakkoliv.

Fernanda: Lidi by měli mít na sobě to, co se jim líbí nejvíc a v čem se cítí pohodlně, uvolní se a celkově jsou spokojení. Důležitý je úsměv na jejich tváři. Co mají na sobě a jak jsou oblečení - to není tak podstatné.

Kdo je vašim vzorem?

Lukas: Michael Jackson.

Fernanda: Madonna, Michael, Elton John, Freddie Mercury, Beyoncé, a mnoho mnoho dalších... Spousta umělců z dávné doby co mě dokáží svou hudbou zmrazit či roztančit a zazpívat si :)!!!

Neplánujete v budoucnu střihnout si set Underdogz vs Pink Noise?

Lukas: Neříkám, že je to nemožné. Uvidíme, co budoucnost přinese.

Fernanda: Zatím jsem o tom nepřemýšlela.

Jak se daří vaší produkci? Soupeříte mezi sebou?

Lukáš: Miluji, když Fernanda pracuje. V naší tvorbě necítím soutěživost. Snažím se jí spíše pomoci, jak nejvíc umím.

Fernanda: Lukasovu produkci mám ráda stále víc a víc. Ale žádná soutěživost mezi námi není! Je to naopak. Jsme spolu rádi, jak na stagei tak i při studiové práci.

Na youtube máte už hodně hodin videí. Jste HT youtube hvězdy. Neplánujete natočit celovečerní film?

Lukas: Než jsi mi položil tuto otázku tak jsem o tom nikdy nepřemýšlel :). Jak jsem říkal před chvílí nikdy neříkám nikdy.

Fernanda: Ano! To je legrační otázka. Ale možná do reality show!!! Broučku? Co myslíš? Mohla by to být určitě pořádná legrace!!!

Video: Lukas & Fernanda Martins @ Technoflash 2012

PARTYINFO

Apokalypsa 35 Mayan Code

30.11.2012 BVV, Brno
DJs: Luke Slater, Chris Liebing, Oscar Mulero, Gary Beck, David Moleon, Klaudia Gawlas, Lukas + Fernanda Martins, Underdogz (live), Nois, K.Sandra
house: Lucca, Tráva + Risto (live), Chris Sadler, Javas, MeryEn, Duncan Grey, Cmeentoline, Phil Albedo
minimal: Kaisersoze, Elektrabel (live), Sonja, Ravic, Tokátko + Ufi DaMan, Fish + Wilda, Gusman, Segment, Milo, Flesh, JB
Cena: 399 - 2.499 (VIP gold)
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně