Mrkni se na line upy pro 41. týden

V Brně se můžete nechat očkovat na Bassinfection, v Praze skočit na Flow s Dimitrim, v Hradci Králové na Tokyho. Tak vybírej!

12.10. 2012 07:04:43 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

12.10. 2012

B-Complex Párty

Prostějov, KaS-Centrum

20.00 - Jessy
21.00 - Mike
22.00 - Tarabass
23.00 - Bartender
00.30 - B-Complex
02.00 - Jessy + Bartender + Mike

12.10. 2012

Bassinfection

Brno, Fabrika Zbrojovka

22.00 - Vaczech + Mercur
23.30 - Concord Dawn
01.00 - Hallucinator
03.00 - Codeshift
04.00 - Tshang
05.45 - konec

hip hop & reggae
21.00 - Supet
22.00 - Inside Kru + MC Javanski
23.00 - 4021 (Scissal + Kolpa + Nesser)
23.45 - Nappa
00.15 - Phi Life Cypher
01.30 - MC Lord Bitum + Tshang
03.30 - Bassinfection Djs (Gramod + Ntkz)
05.00 - konec

psytrance
21.00 - Casper
22.00 - Psyla
23.30 - Gappeq (live)
01.00 - Mim
02.30 - Rahatmatix (live)
04.00 - Styropian

Balkan vs Cuba Bar
21.00 - Lenin Krevic + Radiobufera + Identita Katarz
05.00 - konec

chill & tearoom
21.00 - Dobrá Čajovna Stage
05.00 - konec

12.10. 2012

Dynamix

Plzeň, PH+

23.00 - Da Moon
01.30 - Soundjet
03.00 - Maiky

Coctail & music bar
20.00 - Sirkir

12.10. 2012

Ear-Gasmic 2012 autumn edition

Trnava, Europa2Point

21.00 - Martin Michniak
22.30 - Robert Burian
00.30 - Sean Tyas
02.30 - JoshJoy
03.30 - Joe Cormack
05.00 - konec

12.10. 2012

Flow

Praha, Roxy

22.00 - Squint
00.00 - Dimitri
03.00 - Roman Rai
04.00 - Roman Rai + Fatty M
05.30 - konec

2nd
Clubvibe + Zjook

12.10. 2012 - 13.10. 2012

FreeForm Festival 2012

Warszawa, Soho Factory

pátek
19.00 - Öszibarack
21.00 - Delphic
23.00 - Leftfield
01.30 - Bloody Beetroots

Second Stage
20.00 - Sorry Boys
22.00 - Nina Kraviz
00.00 - Breakbot + Irfane
02.00 - Toddla T

Rbma Stage
21.00 - Harper
22.30 - Zeppy Zep
23.30 - Daniel Drumz
00.30 - Xxxy
02.30 - Schlachthofbronx

sobota
19.00 - Kari Amirian
21.00 - Iamamiwhoami
23.00 - Jazzanova
01.30 - Digitalism

Second Stage
20.00 - Baasch
22.00 - A.G. Trio
00.00 - Brodinski
00.00 - Gesaffelstein

Rbma Stage
21.00 - Last Robots
22.30 - Naphta
23.30 - Eltron John
00.30 - Ewan Pearson
02.30 - Doc Daneeka & Benjamin Damage

12.10. 2012

Full House

Brno, 7. Nebe

21.00 - Doky
23.00 - Tokátko
00.30 - PHNTM
02.00 - So High!
03.30 - Jerry
05.00 - Carl W

2nd
21.00 - Marthy
22.30 - Navr aka Rvan
23.30 - Jean Hllavinho
00.30 - W.Dj
02.00 - Kema
03.30 - IgySonic

12.10. 2012

North Tuner

Praha, Spiral

22.00 - Sirdaman
00.00 - Segment
01.30 - Shark8
03.30 - JayaRe
05.00 - Ice + Busted

12.10. 2012

Techno Wars 19

Kuřim, Escape

20.00 - RiosX
21.00 - M.S.T.
22.00 - Pete Ripe
23.00 - Fitch
00.00 - Wolf
01.00 - Dazy + Naker

12.10. 2012

Techýnko

Ostrava, Fabric

22.00 - Zek
23.30 - Jahůdka vs Broskvička (MaSo + Dealer)
01.00 - No-On
02.30 - jOMi

12.10. 2012

Wonderland

Praha, SaSaZu

21.30 - marine doors open
21.30 - Mario
00.00 - wonderland marine show
00.00 - Michal Poliak + Preach
01.30 - Deniz Koyu
03.30 - Daniel Sanchez
05.00 - Lady A
06.00 - konec

13.10. 2012

Keep it underground

Praha, Spiral

22.00 - Busted
23.30 - Bába
01.00 - Tráva
03.00 - Joe Joy
04.30 - Waxwork
06.00 - Crash + Afroger
10.00 - Ice
12.00 - konec

13.10. 2012

Přilož Bass pod Kotel vol. 3

Litomyšl, Kotelna

21.00 - Joker
22.00 - Side9000 (live)
23.00 - Subject Lost
00.15 - Dryman
01.30 - Murte
03.00 - Joker

13.10. 2012

Saturday Fever

Praha, Popocafépetl

21.00 - Myclick
23.00 - Sonority (live)
01.00 - Sirius
03.00 - konec

13.10. 2012

Severity Flow

Brno, Perpetuum

22.00 - Fawkes
23.30 - LeeM
01.00 - Van Drift
02.30 - Scients
04.00 - ?

13.10. 2012

Shake It!

Praha, Roxy

22.00 - Peter Costa
23.30 - Kmin
01.00 - CJ Fox
02.30 - Danny Bright

2nd
Cubik + Tomics

13.10. 2012

Sweet

Hradec Králové, Event

22.00 - Kokino
23.00 - DarthFader
00.00 - Marionette
01.30 - Toky
03.00 - Peca
04.30 - Marionette

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně