Legowelt má The Paranormal Soul

Tento Holanďan, který elektronickou hudbu dělá už od roku 1991, nejenže vydá nové album, ale také s ním zamíří do Česka.

12.10. 2012 07:25:58 | nové desky | Carl W

Vlastním jménem Danny Wolfers má na svém kontě řadu úspěchů, přestože není nejobsazovanějším DJem letních festivalů. Většina z nás si zajisté vzpomene na Disco Rout z roku 2002, které vyšlo pod značkou Cocoon Recordings. Jeho zatím poslední album The Teac Life z minulého roku bylo jako jediné vydáno přímo na webu, kde bylo zdarma ke stažení a tak zaznamenalo celkem solidní úspěch. Danny ukázal, že jako Legowelt se pořád drží osvědčeného heavy housu se svými typickými syňťáky. Ukáže to i v novém albu nazvaném The Paranormal Soul, které vyjde na nizozemském Clone Records.

A teď potěším české, nebo spíše brněnské publikum, pokud o tom ještě neví. Legowelt zamíří i k nám, konkrétně na noc Itch My Hahaha, která se koná už od roku 2004, dříve na Flédě, tentokrát však v Kabinetu Múz. Svůj set zde odehraje 21. prosince. Víc toho pořadatelé zatím neoznámili, takže na konečný line-up a případně i předprodej vstupenek si musíme ještě počkat. Co víme, je, že album The Paranormal Soul vyjde na Clone Records v listopadu tohoto roku.

Tracklist:

1. Danger In The Air
2. Clap Your Hands
3. Elements in Houz music
4. Rave Till Dawn
5. Sketches From Another City
6. Tigertrain
7. Transformation Of The Universe
8. Voice Of Triumph
9. I Only Move For U
10. Renegades Of A New Age
11. On a Cold Winter Day
12. To The Homeland

Odkazy:

Video: Legowelt - Disco Rout

PARTYINFO

Itch My Hahaha

21.12.2012 Kabinet Múz, Brno
Live: Legowelt, Ventolin, Dirty Picnic
DJs: Tomino + Myslivec, Drag and Drop
Cena: 250 - 350
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně