Tomy DeClerque prvním headlinerem Christmas party 2012

Co by to bylo za vánoční svátky bez Christmasky. Tato pardubická party oznámila první jméno.

3.10. 2012 15:38:46 | | Džejár

Další díl legendární Christmas party proběhne tradičně 25. 12. v pardubickém výstavišti. Line up bude letos hodně pestrý. Na své si přijdou fandové jak old school, tak aktuálního techna. První zahraniční headliner přijede ze Slovinska a nebude jím Umek ani Valentino Kanzyani, nýbrž vycházející ikona současné techno scény a jejich právoplatný nástupce - mladý nadějný dj a producent Tomy DeClerque!

Popularita mladého Slovince Tomy DeClerquea v posledních letech stoupá bleskovou rychlostí. Svými sety supportoval již nespočet hvězdných djs po celém světě. Své djské umění představil nedávno i v zámoří během svého velkého turné po USA a na příští rok chystá další velké tour po Asii.

Neméně velký úspěch sklízí i jako producent. Jeho skladby vyšly již na takových značkách jako jsou Intec (Carl Cox), Toolroom (Mark Knight), 1605 (Umek), Terminal M (Monika Kruse) či Proton Music. Na labelu Jesus Loved You (Valentino Kanzyani) vydal úspěšný track I don't know. Další skladby My Desire a Music Makes Me Happy byly dokonce zařazeny Petem Tongem mezi Essential New Tune v rámci jeho slavné BBC radio show. Díky produkci se mu dostalo také exkluzivní příležitosti pravidelných vystoupení na Ibize.


Svůj osobitý technosound, který si pomalu ale jistě získává oblibu po celém světě, Tomy DeClerque předvede 25. 12. na hlavním flooru Christmas Party.

http://www.youtube.com/watch?v=o9vTR_jYOhs&feature=plcp  

Linky:

www.facebook.com/TomyDeClerque  
twitter.com/tomydeclerque  
www.myspace.com/tomydeclerque  

Christmas Party 2012
25. prosince Výstaviště ABC Pardubice
Start  20.00 hodin, End 06.00 hodin
Studio 54 after party
www.christmasparty.cz  
www.facebook.com/christmasparty2010?fref=ts

Více informací již brzy.

PARTYINFO

Christmas party 2012

25.12.2012 L-Klub, Pardubice
DJs: Cristian Varela, Tomy DeClerque, Lucca, Toky, Orbith, Džejár aka Roger Venzent
2nd: Studia 54 DJs + Chris Sadler
REKLAMA
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně