PHNTM navštíví Brno

Na další díl párty Full House si pořadatelé nemohli vybrat nikoho lepšího. PHNTM je synonymum pro aktuální groove sound, kterým si podmaní všechny fanoušky.

19.9. 2012 16:13:19 | profily | Carl W

DJ a producent, který se zahaluje maskou a střeží tak svou tvář, se předvede v pátek 12. října v brněnském klubu 7. Nebe. Američan je velkou hvězdou hlavně na Balkáně, kam často jezdí a poprvé se nyní objeví i v Česku. Je známý hlavně pro groovy techno a tech-house sound tracků, které sám produkuje.

Dvakrát se dostal na první místo v prodeji tracků na hudebním portálu beatport, jeho „kolaborace“ s Umekem nazvaná Dead Space první místo okupovala více než měsíc. Aktuálně vydává na labelech Toolroom Records, 1605, Great Stuff a také založil svůj vlastní - Neptuun City. A spolupracuje i s věhlasnými jmény, kromě dříve zmíněného Umeka dal hlavu dohromady taky s Joeyem Beltramem nebo Christianem Cambasem. Na jeho labelu se pak kromě mladých nadějných umělců objevují také velká jména - Beltrama jsme již znínili, kromě něj tam najdeme i producenty jako Boriqua Tribez, Tomy DeClerque, Hertz, Rydel a mnohé další.

Sám PHNTM má pak na svém kontě více než dvacítku úspěšných tracků a další desítky remixů. Pod ruku se mu dostaly velké hity, které pak upravil dle svého vkusu a boří s nimi parkety po celém světě. Chcete vědět, jak zní Lola's Theme od dua The Shapeshifters v jeho remixu? Beltramova techno pecka Energy Flash? Legendární Stayin' Alive od Bee Gees? Přijďte 12. října do 7. Nebe a připravte se na pořádný nášup!

Poslechni si: Fake Blood - I Think I Like It (PHNTM Remix)

PARTYINFO

Full House

12.10.2012 7. Nebe, Brno
DJs: PHNTM, So High!, Jerry, Tokátko, Doky, Carl W
2nd: Jean Hllavinho, W.Dj, Kema, Navr aka Rvan, Marty,Igysonic
Cena: 100 / 150
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně