DJ „Nekonečný úsměv“ aneb biografie, co nás dostala do kolen

Nekonečný úsměv, láska a vášeň pro trance či vroucí euforie publika. Takto sám sebe vidí DJ, kterého prostě musíme představit početnější čtenářské obci.

19.9. 2012 06:24:39 | ankety & názory | Jan „ian“ Hromek

Zlatá doba „vytuněných“ DJských biografií, kde se to hemžilo samými superlativy a krkolomnými obraty, je už asi navždy pryč. I tak nám občas přijde nějaká, která stojí za vypíchnutí - a to rovnou v samostatném článku. Ne snad ani pro vystavení posměchu, ale jako varování, že takto se to opravdu dělat nemá.

Zatím poslední CV, co nás inspirovalo k pranýřovací akci, dorazilo od mistra (skutečné jméno i nick zamlčíme) z jednoho města ostravské aglomerace. Vlastně nijak překvapivě - inu, rázovitý kraj. Ale i tam nebo tuplem v Praze, kde náš hrdina taky působí, by si mohli DJs uvědomit, že jejich CV, které do světa pouštějí, je skutečně v prvé řadě jejich vizitkou, co jim může dveře ke kariéře spíš přibouchnout. Pokud tedy zrovna netouží skončit v panoptiku sobě podobných internetových figurek.

Uvidíme, jaké budou ohlasy, třeba to bude rovnou samostatná rubrika. Pevně ale věříme, že ačkoliv je z čeho čerpat, zvítězí výchovný apel a na rovnou seriál plný podobných literárních akrobatů to nakonec nebude.

Biografie DJe

DJ je jedním z tranceových senzací v České republice...

Jeho první zkušenost s trance zažil v roce 2000, díky poslechu setů Paul van Dyka. DJův život se změnil 2. listopadu 2007, kdy navštívil halovou pártyTransmission v Praze. Po této párty DJ věděl, že se chce stát trance DJ’em aby mohl sdílet svou hudbu a vášen s dalšími lidmi a tímto dnem se stala hudba významnou částí jeho každodenního života. DJ si pořídil svou vlastní DJ techniku a začal trénovat a nahrávat své vlastní sety, každý v trochu odlišném stylu. DJ upřednostnuje čistý trance a užívá si euforické a upliftové části. Během klubových akcí však raději trochu přitvrdí a hraje více energický techtrance, čímž pokaždé dostane své publikum do vroucí euforie. Snaží se o vytvoření jistého příběhu během setů a jejih naplnění pozitivní energií. DJovou hlavní motivací k hraní jsou lidé a tím pádem je pro něj nejdůležitější, aby každého rozveselil a aby si všichni užívali párty, kdy se publikum, DJ a hudba spojí do jednoho. Rád komunikuje s publikem a podle jeho nekonečného úsměvu lze usoudit, že láska pro trance a jeho profesi je ryzí.

Tento slibný, talentovaný DJ začal s hraním v klubech ve Frýdku-Místku a okolí, ale brzy se odebral do Prahy, kde pořádal vlastní klubovou noc Tranceformation.

V květnu 2011 vyhrál soutěž Storm DJ Star, která vskutku odstartovala jeho kariéru. Poté byl pozván do klubů, jakými jsou například Mecca v Praze a Fabric v Ostravě, kde hrál po boku světových DJů Marcela Woodse, Artento Divini, Thomase Coastlina, LayDee Jane a Martina Grednera. Jeho osobním vrcholem do této chvíle bylo vystoupení na Transmission pre-party v SaSaZu v listopadu 2011, kde hrál společně s nizozemskou hvězdou Setrise a českým duem Bon Trip.

Během dechberoucího vystoupení na Crystal rovněž představil veřejnosti svůj první track ‘Sonar Impulse’, což nastartovalo také jeho producentskou dráhu. S DJem si můžete být jistí, že uslyšíte silný tranceový set a že párty bude skutečným mejdanem.

DJ jde vzhůru!


REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně