Dospělácké dupačky? To je OnePiece - Jump in!

Známe to všichni. Po dlouhé víkendové noci si chceme další den jen tak prolenošit.

19.9. 2012 11:12:05 | móda | Butterffly

Ale když už, tak proč ne se vší parádou? Pro odpočinek nebo jen pro lehké aktivity byl stvořen „dospělácký overal“ OnePiece - Jump In.

A jak vznikl tento doslova „jeden kousek“? Už v roce 2007 jednoho časného nedělního rána Norové Henrik, Knut a Thomas přemýšleli, jak by mělo vypadat ideální oblečení pro odpočinkovou neděli. Shodli se na oděvu, který se lehce oblékne a nebude nikde tlačit či škrtit. Tak proč nesešít oba díly teplákové soupravy dohromady? „Oba díly ještě uděláme ve větší velikosti, vynecháme pas a našijeme zip, který budeme moci zapnout až po kapuci“, řekli si. Sebrali všechny své úspory a investovali do svého nápadu.

Takže, když lenošit si, tak v té nejlepší kvalitě. OnePiece by mohl být skvělým dárkem pro člověka, kterému pohodlí není cizí. Vybrat si můžete z různých velikostí, vzorů a barev. Typické jsou vzory národních barev zemí i s jejich názvem, kde se značka hojně rozrostla. Jste-li tedy fanoušek Švédska či Finska, určitě budete mile překvapeni.

OnePiece se logicky nejprve rozšířil mezi Norskou mládeží a poté expandoval do dalších Skandinávských zemí. Dnes si tyto overaly můžete zakoupit i v dalších evropských zemích, nám nejblíže ve Švýcarsku, Anglii, Francii a v Německu, ale obchůdky s dospělými dupačkami najdete i v USA nebo Kanadě.

Overaly nejsou žádnou novinkou, ale v Čechách nejsou stále lehce k dostání. Při troše hledání je také u nás seženete ale pod jinou značkou (např. Ghostyle nebo Lazzzy).

Tak pojďmě se pokusit o to, aby se OnePiece Jump In vyrábělo i se vzorem české vlajky, ať si přezdívku líný národ opravdu zasloužíme.

Linky:

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně