Kubátko sestrojil digitální Krasohled

Je hezky barevný a kvalitně zpracovaný, prostě radost poslouchat. Skvěle odráží Kubátkovu tvořivost, vkus i nepopíratelný talent.

3.9. 2012 06:15:34 | nové desky | wil-m

Kubátko sestrojil digitální Krasohled

Ten dokazuje nejen cena Anděla, jeho talent mluví sám za sebe především skrze jeho hudbu. A co víc, je nesmírně produktivní. Před pár dny vydal bez velkého humbuku své již třetí album, které pojmenoval Krasohled. Tuto hračku v dětství vlastnil snad každý a i přes svou prostou jednoduchost měl rád. Kubátko očividně nebyl výjimkou a vzdal jí tímto jakýsi hold.

Citujme jeho vyjádření, proč právě takové pojmenování: "Název “Krasohled” pro mě znamená barvy, které reprezentují hosté na albu, ale zároveň také určitou soudržnost ve tvarech, kterou tvoří moje hudba."

Tuto nahrávku se rozhodl distribuovat pouze digitálně a na svém webu se rozepisuje, co jej k tomu vedlo. Ať je Vám tento krok po chuti nebo ne, jinou volbu prostě nemáte, já osobně bych se za nějaký fyzický nosič nezlobil. Poslechnout či koupit si ji můžete na webu Bandcamp a nakoupit na různých prodejních portálech. Odměnou Vám bude zasněné, velice příjemné a kvalitní album obsahující deset tracků se spoustou hostů. Tak co, podpoříte?

Tracklist: Kubatko - Krasnohled

1. Černý Světlo + Markéta Foukalová
2. Silent Waters + Ondřej Kopička
3. Downhill
4. Turbulence + Ondřej Pečenka
5. Kubatko + Primula - Morning Star Lily + aki tomita
6. Smaž + Ondřej Kopička
7. Climb
8. Krátká Báseň + Zeurítia
9. Už Nejsme Nic + Šampon
10. Lanugo - Druhá Strana (Kubatko Remix)

Odkazy:

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně