Staňte se součástí show Dana Deacona

Stačí na to chytrý telefon, aplikace pro tyto účely vytvořená a samozřejmě chuť zapojit se do vřavy.

5.9. 2012 06:16:12 | technologie | wil-m

Staňte se součástí show Dana Deacona

Dan Deacon ztělesňuje jakýsi prototyp Amíka - obtloustlý a "tak trochu" bláznivý s osobitým pohledem na hudbu a show. Jeho vystoupení bývají energická a kdo není s ním, ten má prostě smůlu. Nyní přišel s věcí, která mají jeho vystoupení posunout návštěvníkům ještě více. Každý, kdo má telefon se systémem iOS nebo Android má možnost se k show připojit. Aplikaci jsem si ozkoušel, abych mohl napsat něco bližšího. Na ploše aplikace najdeme tři obří tlačítka.

První má nápis i'm at a show.. Po jejím stisknutí se celý displej pokryje jasně červenou barvou a je čas mávat telefonem nad hlavou a dát tak najevo, že jste tam tělem, duší, telefonem a především náladou.. Klepnutí na instrument Vás navede, abyste telefon uvedli do polohy na šířku a dostali se tak do jakésiho sequenceru, který vyluzuje zvuky o zvolené délce. Poslední tlačítko i want more nás dostane na další obrazovku, kde najdeme odkazy na Twitter, Facebook, oficiální Deaconův web, tabulku s daty jeho vystoupení a mini aplikaci, která ukazuje spektrum zvuků zachycených mikrofonem přístroje.

Říkejte si o té aplikaci, co chcete, v Google Play i Apple Store už prostě je, je jen na Vás, jestli chcete být součástí show - hledejte "deacon" :).

Odkazy:

PARTYINFO

Bohemian like you: Dan Deacon

19.09.2012 MeetFactory, Praha
Live: Dan Deacon
Cena: 350 (předprodej) / 450
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně