Mrkni se na line upy pro 35. týden

Poslední prázdninový víkend přinese jak konec festivalového léta tak začátky: třeba otvíračku Fabricu. Tak vybírej!

31.8. 2012 06:59:34 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

31.8. 2012

Affected!

Praha, Storm

21.00 - Chmelda
22.30 - Pe.Te
00.00 - Basstien
01.30 - Sayuz
03.00 - Toxound
04.30 - all crews DJs
05.30 - konec

31.8. 2012

BassDaCastle vol. 7

Hustopeče nad Bečvou, Zámek Hustopeče nad Bečvou

19.00 - Zuboss + Radik
20.00 - Joshua
21.15 - Rudeboy
22.30 - L Plus
00.00 - Aphrodite
02.00 - One Way

31.8. 2012

Colorful House

Praha, Chapeau Rouge

22.00 - Madman
00.00 - Dan Cooley
03.00 - TinTin
05.30 - konec

31.8. 2012

Dub Step Invasion vol. 10

Brno, Fléda

22.00 - Philee + Flexa
00.00 - Yak
01.00 - Z-kat
02.30 - Dekor
03.30 - B2B

bar
20.00 - Mania
21.00 - Brainswab
22.30 - Fet
23.30 - Pobuda
01.00 - Johness
02.00 - Empéčko
03.00 - Rubenz
04.00 - konec

31.8. 2012 - 1.9. 2012

Hrady CZ

Bouzov, Hrad Bouzov

pátek
19.00 - 20.00 Nebe
20.45 - 21.00 Vyhlášení nejhezčí karnevalové masky
21.00 - 22.00 No Name
23.00 - 00.00 UDG

sobota
11.30 - 12.00 Professor Leopard
13.00 - 14.00 Chinaski
15.00 - 16.00 David Koller
17.00 - 18.00 Ewa Farna
19.00 - 20.00 MIG 21
21.00 - 22.00 Mandrage
23.00 - 00.00 Monkey Business

Stage B
12.00 - 13.00 Horkýže Slíže
14.00 - 15.00 Polemic
16.00 - 17.00 Visací zámek
18.00 - 19.00 Sto zvířat
20.00 - 21.00 Xindl X
22.00 - 23.00 Tomáš Klus

31.8. 2012

Lont Open Air 2012

Spešov, Koupaliště Spešov

20.00 - Flower
21.35 - Mort'n + Cruz
23.00 - Yareck
00.00 - Nois
01.00 - TyPhone
02.00 - The Sound Up
03.00 - Dazy
04.00 - DD Loko
05.35 - Rave Brothers

31.8. 2012

Radost Fest 2012

Radostice, Koupaliště Radostice

20.00 - Nirthy
21.30 - OtherVision
22.30 - Ecco Rox
23.45 - Sors
01.00 - Phil Albedo
02.00 - Navr aka Rvan
03.00 - Romik

house
20.00 - Pampi
22.00 - Fawkes
23.30 - W.DJ
01.00 - Fly + Robotech
03.00 - Leonov Bronski
04.30 - Kema
06.00 - Kema + Leonov Bronski + To-Su-Ya

DNB
20.00 - Scients
21.00 - Dworak
22.00 - Shmin
23.00 - Indigoboy
00.00 - Fish
01.00 - X.morph
02.30 - To-Su-Ya
03.30 - Dummy

31.8. 2012 - 1.9. 2012

Shotgun 2012

Hrádek nad Nisou, Areál Kristýna

pátek DnB tent
20.00 - Tomig
21.00 - Panorama + Misology
22.30 - Deadly Viperz (Akira + Anakin)
00.30 - Nymfo
02.00 - Rido
04.00 - Peet + Moower

bass main stage
20.00 - Eva Porating
22.00 - Elektrabel (live)
22.45 - Ans
23.45 - Daho
00.30 - Surgeon
02.00 - Objekt
04.00 - Abu

sobota electronic tent
20.00 - Zero
21.00 - Jock The Lock
22.30 - Popper-C (live)
23.15 - dMITRY
00.30 - Chmara Winter (live)
02.00 - Boddika
03.30 - Mooris

future main stage
20.00 - Misology
22.00 - Touchwood + Nitrous
00.00 - Instra:mental
01.00 - dBridge
03.00 - Fireball
04.30 - Skuban

31.8. 2012

Summer closing

Sušice, MC Sokolovna

21.00 - Apollo
22.00 - Be Real Unit (Molczik + Home)
23.00 - Ennie
00.00 - Chris Sadler
01.30 - Jay Beck
02.30 - Dream Workers (Zeal + Rakes)
03.30 - Apollo

31.8. 2012

Tivity Day´n Night

Olomouc, Bocca

more info soon

1.9. 2012

Cinda open air

Praha, Cinda

12.00 - Mylo
13.00 - Adam Cloud
14.00 - Manio
15.00 - Michael C
16.00 - Junior Jan
17.00 - Bidlo + Loutka
18.30 - Slavoc + Miss Rodez
20.00 - KIFLI + Carrasco
21.00 - Subgate + Finidi
22.00 - konec

2nd
12.00 - B.Unq
13.00 - Miquel
14.00 - Calbee
15.00 - K.Sandra
16.00 - Nika 77
17.00 - Ravic
18.00 - Steen & The Keeper
19.00 - Agent
20.00 - GabeeN
21.00 - Golpe + Tosha
22.00 - konec

3rd
12.00 - Akrom
13.00 - Patricia
14.00 - Matamar (Mark Airman + Mata C)
15.00 - TGT + Pompeiy
16.00 - Tokátko + Mark Evill
17.00 - Wilda
18.00 - Neo
20.00 - Marty Fish + Adlet
21.00 - Hydrophonic
22.00 - konec

1.9. 2012

Crystal: Grand Opening Party

Ostrava, Fabric


22.00 - George Flame
23.30 - Martin Gredner
01.30 - Laydee Jane
03.30 - Thomas Coastline
05.00 - N-Rico

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně