Mrkni se na line upy pro 34. týden

Další víkend, další festivaly: Mácháč, Hrady na Bezdězu, z těch menších Wonderland. A v Brně motorková Megaparty. Tak vybírej!

24.8. 2012 06:58:11 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

24.8. 2012

Bontrip Sessions On Tour 2012

Praha, Roxy

22.00 - Lazy & Doctor
01.00 - Bon Finix & Tripmain
05.30 - konec

24.8. 2012 - 25.8. 2012

Hrady CZ

Bezděz, Hrad Bezděz

pátek
19.00 - 20.00 Nebe
20.45 - 21.00 Vyhlášení nejhezčí karnevalové masky
21.00 - 22.00 No Name
23.00 - 00.00 UDG

sobota
11.30 - 12.00 Professor Leopard
13.00 - 14.00 Chinaski
15.00 - 16.00 David Koller
17.00 - 18.00 Ewa Farna
19.00 - 20.00 MIG 21
21.00 - 22.00 Mandrage
23.00 - 00.00 Monkey Business

stage B
12.00 - 13.00 Horkýže Slíže
14.00 - 15.00 Polemic
16.00 - 17.00 Visací zámek
18.00 - 19.00 Sto zvířat
20.00 - 21.00 Xindl X
22.00 - 23.00 Tomáš Klus

24.8. 2012

Made in Italy

Brno, Tabarin

21.00 - Mekki Martin
00.00 - Frederico Scavo
03.00 - Mekki Martin

24.8. 2012 - 25.8. 2012

Mácháč 2012

Doksy, Klůček

pátek
18.00 - nFiX
19.00 - Pablo Rouve + percussion
20.00 - John Culter
21.00 - LayDee Jane
22.00 - Mikael Weermets
23.00 - Felix da Housecat
00.30 - Dada Life
02.00 - Dirty South
03.30 - Ashley Wallbridge
05.00 - konec

MTV talent stage
18.00 - Choix
19.00 - Miquel
20.00 - Don Marquez
21.00 - Stew Cross
22.00 - Dj_RouBass
23.00 - King Jacqob
00.00 - Choze Rich
01.00 - Mejsi
02.00 - Tgt + Pompeiy
03.00 - Vichy
04.00 - Gonzales
05.00 - konec

Universum Zone
18.00 - beatbox & piano dancing & capoeira
00.00 - Drum show
01.00 - Rockstar + Endru
02.00 - Rockstar + Beatman
03.00 - uzavření stanu

Touster stage
18.00 - Revis
19.00 - Rob Smile
20.00 - Wilda + Schwing
21.00 - Manio
22.00 - Marty Fish
23.00 - Pete Walk
00.00 - Adam Cloud
01.00 - Džejár aka Roger Venzent
02.00 - K.Sandra
03.00 - Sophie Watkins aka Miss Duckin
04.00 - Tchunhas
05.00 - konec

Sobota
15.00 - Senor Kuros
16.00 - Lafayette
17.00 - Tommy Roggers
18.00 - P@aco
19.00 - Neo
20.00 - Richard Reynolds
21.00 - Bon Finix & Tripmain
22.00 - Chris Sadler
23.00 - Enrico
00.00 - Lucca
01.00 - Michael Burian
02.00 - Michal Poliak
03.00 - Bidlo
04.00 - Tráva (live)
05.00 - konec

MTV talent stage
15.00 - Ronny
16.00 - Sanny + Andrew J
17.00 - The Fakes
18.00 - Elio
19.00 - X-Otic
20.00 - Petters
21.00 - Extasy DJs
22.00 - Mio
23.00 - Kenneth Spice
00.00 - Skipworker
01.00 - Loutka
02.00 - Marco S
03.00 - Tree
04.00 - Hydrophonic
05.00 - konec

Universum Zone
16.00 - beatbox & piano dancing & capoeira
22.00 - konec
23.00 - Rockstar + Endru
00.00 - Rockstar + Beatman
03.00 - uzavření stanu

Touster stage
15.00 - Milo
16.00 - Petr Costa
17.00 - LiVe
18.00 - Da Moon
19.00 - Ufi daMan
20.00 - Tokátko
21.00 - Subgate
22.00 - Proud M DJs
23.00 - Proovan
00.00 - Orbith
01.00 - Kaisersoze
02.00 - Boss
03.00 - Toky
04.00 - Franke
05.00 - konec

24.8. 2012 - 25.8. 2012

Rock for Church(ill) 2012

Vroutek,

pátek
12.00 - Gang Ala Basta
13.00 - Goodfellas
14.00 - Tleskač
15.20 - Vltava
16.50 - Vypsaná fiXa
18.20 - Wohnout
19.50 - Tři sestry
21.20 - Horace Andy
23.00 - Panteón Rococó
00.40 - NZ Shapeshifter

DJ stage
16.00 - Babylon Rocka
17.30 - Lucky Dub
19.00 - Friky
20.30 - Bifidus Aktif + Akira
22.30 - Bongo Chilli + Damalistik
00.00 - Suki
01.30 - B-Complex
03.00 - Pixie

sobota
12.00 - A-Banquet
13.00 - Loco Loco
14.00 - Prague Conspiracy
15.20 - Navigators
16.40 - Sto zvířat
18.00 - Skyline
19.30 - Ucee & Flavour Band
21.20 - Dub Pistols
22.40 - Tito & Tarantula
00.20 - The Freestylers sound system

DJ stage
16.00 - Jahmusic Lightaz (Herbyboy + Admirál)
18.00 - Robot
20.00 - Suki
22.00 - Dave Substance-D
00.00 - ER
02.00 - Pixie + Rich

24.8. 2012 - 25.8. 2012

Wonderland 2012

Brniště,

pátek
16.00 - Daiff Cooker
17.30 - Ichbin
19.00 - Jah Army
21.00 - Gadjo.cz & Mário Bihári
23.30 - Atomic Gigolo
01.00 - Inside Kru DJs + MC Louis de Fumes
02.00 - konec

Northspace.cz stage
16.00 - Project Duat
17.30 - Mama Apache
19.00 - Coolcream
20.30 - ANS
22.00 - Jock The Lock
23.30 - Philip T.B.C.
01.00 - Merak
02.30 - DaRoot
04.00 - Wossa82
05.00 - Bubeak
06.00 - konec

sobota
11.00 - ranní meditace
12.00 - bubenický workshop
12.45 - Synaptik
14.35 - Curfew + Wossa82
16.00 - Sukulent
17.30 - Perfect Unity
19.35 - Hit Squad
19.45 - Inside Live
20.40 - Kouzelník
21.30 - Monoskop
23.00 - Grey Goo Synapsis
00.00 - fireshow
01.00 - Narcotic Fields
02.00 - konec

Northspace.cz stage
12.00 - Bica
13.30 - Mikuláš
15.00 - Mr. Ultrafino
17.00 - Beduan
18.30 - Éro
20.00 - Curfew
21.30 - Sokič
23.00 - Sonority
00.30 - Josef Sedloň
02.00 - Z-aires
04.00 - Biker + Xdoome
06.00 - konec

25.8. 2012

Climax

Praha, Roxy

22.00 - Hans Sens
00.30 - Chris Sadler
03.00 - Dan Cooley
05.30 - konec

25.8. 2012

La Bella Vida 3

Praha, Podolka

16.00 - Awacs + Milan Kroutil
18.00 - Spaceboss
19.00 - Lukas Micka
20.30 - Tom Holič (live)
21.30 - Eva Porating
23.00 - se uvidí

25.8. 2012

Megaparty Tabarin

Brno, Tabarin

17.00 - doors open
18.00 - Danny Bright
20.00 - Jaqullin
21.00 - Andy Smitth
22.00 - Wave House Gang
23.00 - Miss Nine
00.30 - Basto
02.00 - Mekki Martin
03.00 - Edx
04.45 - Federico Scavo
06.00 - Wave House Gang

25.8. 2012

Open Air Zodiac 2012

Hlučín, Koupaliště Hlučínské Jezero

09.00 - 69
10.00 - Dixxon
11.00 - Horse
12.00 - D.Brother
13.00 - Timo Timonen + Luvca
14.00 - Lion Bordra
15.00 - Andreas Schwintz
16.00 - Martin Dee + John Curd
17.00 - T-Bone
18.00 - Kmo3 (Kmin + Soulphonique)
19.00 - Tommy
20.00 - MD Phono + Test-R (live)
21.00 - Bogaboh + Afrodite
22.00 - "ZeK" + La-utek
23.00 - Schooler + Creax
00.00 - No-oN
01.00 - Thomas Cook

25.8. 2012

Psychedelic Free Party

Krnov, Pod obrazem

21.00 - chill-out
23.00 - progressive psy
01.00 - dark psy
03.00 - chill-out

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně