Podvádí David Guetta při hraní?

Už si tím prošel Steve Angello, když byl obviněn z přednahraných setů, a nyní to samé čeká asi i světovou superstar Francouze Davida Guettu.

14.8. 2012 15:47:03 | ankety & názory | Carl W

Na internetu se objevili videa a obrázky, které údajně dokazují jeho podvod při setu na belgickém festivalu Tommorowland. Na videu v čase 13.10 můžete vidět, že přestože hraje hudba, na mixážním pultu jsou všechny čtyři fadery dole. Mixmag neváhal a ihned kontaktoval Geuttův managment a žádal o vysvětlení. Tak snad brzo dostaneme nějaké to vysvětlení.

Video: David Guetta @ Tomorrowland 2012

PARTYINFO

Tomorrowland 2012

27.07.2012 - 29.07.2012 De Schorre, Boom
DJs: David Guetta, Fatboy Slim, Jamie Jones, John Digweed, Alesso, Solomun, Carl Cox, N-Type, Friction, Terence Fixmer, Calvin Harris, Michael Calfan, Dave Clarke, Cari Lekebusch, Avicii, Nicky Romero, Skrillex, Chris Liebing, Green Velvet, Cazzette, Bingo Players, Martin Solveig, Deetron, Porter Robinson, John O’Callaghan vs. Orjan Nilsen, Umek, Hardwell, Above & Beyond, Bloody Beetroots, Sven Väth, Telguk, Maceo Plex, Pendulum Live, Dubfire, Gareth Emery, Sunnery James & Ryan Marciano, Extrawelt, Noisecontrollers, Roger Sanchez, Gabriel & Dresden, Ferry Corsten, Dave Seaman, Dirty South, Angerfist etc.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně