Mrkni se na line upy pro 32. týden

Třeba další festy: Hrady na Veveří, Summer Session atd., v klubech Quattro, Roxy party nebo Standa Tak vybírej!

10.8. 2012 06:54:20 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

10.8. 2012

House Cube

Praha, Roxy

22.00 - Manio
23.00 - Tazz
00.00 - Manio
01.30 - Tazz
03.00 - Ondrej K
05.30 - konec

10.8. 2012 - 11.8. 2012

Hrady CZ

Brno, Hrad Veveří

pátek
19.00 - 20.00 Nebe
20.45 - 21.00 Vyhlášení nejhezčí karnevalové masky
21.00 - 22.00 UDG
23.00 - 00.00 No name

sobota
11.30 - 12.00 Professor Leopard
13.00 - 14.00 MIG 21
15.00 - 16.00 Horkýže Slíže
17.00 - 18.00 Ewa Farna
19.00 - 20.00 David Koller
21.00 - 22.00 Monkey Business
23.00 - 24.00 Buty

2nd
12.00 - 13.00 Xindl X
14.00 - 15.00 Mandrage
16.00 - 17.00 Visací zámek
18.00 - 19.00 Tomáš Klus
20.00 - 21.00 Sto zvířat
22.00 - 23.00 Polemic

10.8. 2012 - 11.8. 2012

Lovosický Žafest 2012

Lovosice,

pátek
18.00 - Confessions Roots Reggae Band
19.30 - Uraggan Andrew & Reggae Orthodox
21.00 - DiscoBalls
22.30 - Dr. Kary & Mr.cocoman & Solid Vibes
00.00 - Dub Artillery

sobota
12.00 - Improliga
14.00 - Nestel Postel
15.30 - Sek jsi bombónky
17.00 - Petr Wajsar
18.30 - Čokovoko
20.00 - Bruno Ferrari
21.30 - Cartonnage
23.00 - Evolution Dejavu
00.30 - El Gaučo

10.8. 2012

Quattro: Summer edition

Brno, Fléda

21:00 - Kema
23:00 - EccoRox
00:30 - Fawkes
02:00 - Scients
03:30 - W.DJ

10.8. 2012

Sixta Killaz Inda Jungle 7

Praha, Storm

21.00 - Tons + Emeka
22.30 - Johny Player + Majkl
00.00 - X.morph
01.30 - Chihury
02.15 - Caik + Soundpolis

10.8. 2012

Standa

Bratislava, SubClub

22.00 - Bari
00.00 - HU
01.30 - Loktibrada
03.00 - Hasky

10.8. 2012

Summer Session 8

Orlík nad Vltavou, Žďákovský Most

18.00 - Cubix
19.30 - Baxik
20.30 - D-Niel
22.00 - Spiriakos
23.00 - Zoky + Teo Harouda
00.15 - Steen & Keeper
01.30 - Agent
02.30 - Frank Kvitta
04.30 - 05 Golpe
05.45 - Body Bass + Legend Bee
07.00 - konec

2nd
18.00 - Buben
19.30 - Richard
20.30 - Luppi Clarke + Marek Bárta
22.00 - Byzzon
23.30 - Sens
01.00 - Chris Sadler
02.30 - Jay Beck
03.45 - Franke
05.00 - Herry
06.30 - Flyplender
08.00 - Noisypioneers After Stage

11.8. 2012

Shake It!

Praha, Roxy

22.00 - Pete Walk
00.30 - CJ Fox
02.00 - Nfix + Candice
03.30 - Petta Glover

11.8. 2012

Soundtropolis 2012

Katowice,

Main Floor

19.00 - Łukasz Napora
20.30 - Dabruck & Klein
22.00 - Nelski (live)
23.00 - Moguai
00.30 - Westbam
02.00 - Lutzenkirchen (live)
03.00 - Speedy J 3h Set

2nd
20.00 - Larix
21.00 - Kerstin Eden
22.30 - Torsten Kanzler
00.00 - Sven Wittekind
01.30 - Frank Kvitta
03.00 - Arkus P.
04.00 - Sutura

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně