Gary Beck si připravil své první album

To se jmenuje Bring a Friend a za zmínku jistě stojí i fakt, že půjde o sté CD pro label Soma Recordings.

14.8. 2012 09:37:34 | nové desky | Carl W

Pojďme tedy do Skotska, konkrétně do města Glasgow. Tam v roce 1991 vzniká Soma Quality Recordings. Na něj se za ty roky zapisují jména jako Slam, Funk D'Void, H-Foundation, Percy X a mnoho dalších. Prvním albovým releasem byla kompilace z roku 1994 zvaná stejně jako název labelu - na ni bychom našli třeba jeden z hitů legendárních Daft Punk - Alive.

Ve stejném městě také vyrůstá Gary Beck a propadá rytmům elektronické hudby a hlavně techna. Díky své píli a pracovitosti se zarývá, zejména v posledních pár letech, do podvědomí většiny party-people. Připomeňme si třeba jeho hit Say What. Kromě svého vlastního labelu BEK Audio vydává třeba taky na Drumcode Adama Beyera nebo Figure Lena Fakiho.

www.rave.cz/shop
Kup si lístek na Apokalypsu na www.rave.cz/shop.

Na Soma Recordings už má taky Gary nějaké zápisy - vyberu třeba track Enough Talk nebo Diva. A právě on má tu čest vydat zde 24. září jubilejní sté album. To se jmenuje stejně jako jeden z jeho deseti tracků - Bring a Friend. Nesmím zapomenout zmínit, že Gary zajisté něco z alba předvede v listopadu na brněnské Apokalypse. Už se těšíme.

Poslechni si: Gary Beck - Say What

Tracklist:

1. I Read About You
2. Algoreal
3. D51
4. Before the Crash
5. Unaware
6. Skiver
7. Hopkin
8. Little Moon
9. Bring a Friend
10. Operation

Odkazy:

bekaudio.com
www.somarecords.com

PARTYINFO

Apokalypsa 35 Mayan Code

30.11.2012 BVV, Brno
DJs: Luke Slater, Chris Liebing, Oscar Mulero, Gary Beck, David Moleon, Klaudia Gawlas, Lukas + Fernanda Martins, Underdogz (live), Nois, K.Sandra
house: Lucca, Tráva + Risto (live), Chris Sadler, Javas, MeryEn, Duncan Grey, Cmeentoline, Phil Albedo
minimal: Kaisersoze, Elektrabel (live), Sonja, Ravic, Tokátko + Ufi DaMan, Fish + Wilda, Gusman, Segment, Milo, Flesh, JB
Cena: 399 - 2.499 (VIP gold)
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně