MTV vybírá nejlepší taneční videoklip

Hudební kanál spustil hlasování o nejlepší Electronic Dance Music Video. Do finále se dostalo pět videoklipů.

7.8. 2012 09:49:30 | ankety & názory | Carl W

Video: Avicii - Levels

Tim Bergling alias Avicii se do nominace dostává se svým letnm hitem, který zná snad každý. Dky Bromance, nebo právě nominovanému Levels, se tak řad k velikánům komerčn elektronické hudby, který nechyb na žádném většm festivalu zaměřeného na komerčn elektronickou hudbu.

Video: Calvin Harris - Feel So Close

Dalším nominovaným umělcem je Skot Calvin Harris s písní Feel So Close. Ten má poslední dobou hodně práce, začal totiž hojně spolupracovat s americkými popovými zpěváky a zpěvačkami, za zmínku stojí třeba loňská spolupráce s Kelis, díky které vznikl "summer smash" Bounce. Ještě doplním, že Calvin na tento rok chystá již své třetí album.

Video: Duck Sauce - Big Bad Wolf

Armand Van Helden s parťákem Alainem Macklovitchem alias A-Trakem zabodovali s loňským hitem Barbra Streisand. Další pecka z jejich produkce se jmenuje Big Bad Wolf. Jeho klip hned po vydání proběhl sociálními sítěmi jako blesk, dokonce byl na pár dní stažen z youtube jako nevhodný.

Video: Martin Solveig - The Night Out

Ready 2 Go nebo Hello jej dostali do podvědomí většiny zaoceánských posluchačů komerční hudby a až tehdy si mohl Francouz Martin Solveig říct, že konečně pořádně prorazil. A s těmito hity se dostával na špičky hitparád dokonce před svého krajana Davida Guettu. Do svých videokliplů rád obsazuje hvězdy a to nejen hudební, třeba ve videu k singlu Hello si zahrál, společně s Bobem Sinclarem, tenista Novak Djoković. Ve videklipu The Night Out se objeví A-Trak, Laidback Luke, Sidney Samson nebo Flo Lafaye - známá i z předchozích Martinových videí.

Video: Skrillex - First Of The Year (Equinox)

Posledním nominovaným je dubstepový čutálista Sonny Moore, známý pod pseudonymem Skrillex. Moderní "rockstar DJ" upoutal davy mladých lidí, ale nejen to - vyhrává i prestižní ceny za svou hudbu, zmiňme třeba tracky Scary Monsters and Nice Sprites, za který dostal Emmy Award, nebo párty-killer Rock N' Roll (Will Take You To The Mountain).

Odkazy:

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně