Sak Noel dokončil Crazy Society Trilogy

Monday - Party, Tuesday - Party, Wednesday - Party... Kdo by neznal letní hit diskoték, který nenechává mladistvé chladnými?

6.8. 2012 15:59:11 | nové desky | Carl W

Sak Noel, vlasním jménem Isaac Mahmood Noell, je španělský DJ, producent, režisér videoklipů a zakladatel Mogudy - katalánské párty-komunity. Ještě jako teenager působil v triu Mak & Sak and Xana, kteří hrávali po katalánských diskotékách. Nyní působí sám jako DJ a producent a jeho největším úspěchem je Crazy Society Trilogy.

Video: Sak Noel - Loca People

Ta se skládá ze tří letních hitů, tím prvním je Loca People. K té si přizval holandskou zpěvkačku Estheru Saritu. Píseň se stala okamžitě hitem a v Británii se dostala na první místo v UK Singles Chart, což se, jako poslednímu Španělovi, povedlo v roce 2002 DJi Sammymu s trackem Heaven.

Klip k písni si natočil sám Sak Noel. Odehrává se samozřejmě ve Španělsku v Barceloně - konkrétně v klubech Cosmic a Millennium. Jako v každém svém klipu v něm Noel také hraje, hlavní ženskou úlohu pak svěřil herečce Desirée Brihueze. Píseň jedněmi nenáviděná a druhými milována tak přinesla jeho autorovi velkou pozornost.

Video: Sak Noel - Paso (The Nini Anthem)

Druhým do triologie je track Paso (The Nini Anthem). Nini je ve španělštině označení pro mladou, rebelující generaci, která nechce pracovat, nestuduje, která si užívá a lákají ji jedině večírky a párty. V době vydání se už o Neola zajímá Ultra Records a vydává takt tento i zpětně jeho předchozí hit Loca People.

Video: Sak Noel - Where (I Lost My Underwear)

Třetí do party je singl Where. Ten byl údajně natočen pouze na Noelův iPhone. Tímto trackem si jej definitivně můžeme zaškatulkovat jako "diskotékového DJe", který ale jde na odbyt. Toto léto má napilno, objíždí festivaly a nevyhnul se ani České republice, když minulý víkend zahrál na Sázavafestu.

Odkazy:

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně