Mrkni se na line upy pro 29. týden

Festivaly pokračují na Let it Roll, Tiësto se pochlubí svou novou Škodovkou a v Brně můžeš už na celkem 5. Muah! Tak vybírej!

20.7. 2012 06:47:04 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

20.7. 2012

5th Anniversary Impress

Doksy, Bílý Kámen

21.30 - Marty Fish
22.30 - Kifli
23.30 - Revis
00.30 - Chris Sadler
02.00 - Enrico
03.00 - Pete Walk
04.00 - Hydrophonic
05.00 - all DJs
06.00 - konec

Blue Bar
21.30 - Peter Costa + Michael Calda
22.30 - Nkyp
23.30 - Subgate
00.30 - Adam Cloud
01.30 - Kaisersoze
03.00 - Adlet
04.00 - Sony Vega
05.00 - all DJs
06.00 - konec

20.7. 2012

Big Day

Liberec, Spot

21.00 - Petr Hauz
23.30 - Marty K!
01.00 - Hiffi + MC Jacob
02.30 - Efectiv
03.30 - Topas
04.30 - Pierre Marco
05.30 - Sylon
06.30 - West
07.30 - ?

20.7. 2012

Flow

Praha, Roxy

22.00 - Ark
23.30 - Elektrio DJs
01.30 - Roman Rai + Fatty M
05.30 - konec

20.7. 2012 - 21.7. 2012

Hrady CZ

Švihov, Hrad Švihov

pátek
19.00 - 20.00 UDG
20.45 - 21.00 Vyhlášení nejhezčí karnevalové masky
21.00 - 22.00 Nebe
23.00 - 00.00 Chinaski

sobota
11.30 - 12.00 Mother’s Angels
13.00 - 14.00 David Koller
15.00 - 16.00 Horkýže Slíže
17.00 - 18.00 No Name
19.00 - 20.00 Monkey Business
21.00 - 22.00 Nightwork
23.00 - 00.00 Mig 21

stage B
12.00 - 13.00 Xindl X
14.00 - 15.00 Visací zámek
16.00 - 17.00 Polemic
18.00 - 19.00 Mandrage
20. 00 - 21.00 Sto zvířat
22.00 - 23.00 Tomáš Klus

20.7. 2012 - 21.7. 2012

Let it Roll 2012

Staré Ždánice, Pískovna Oplatil

pátek
20.00 - Rudeboy + M4Y4
21.30 - Deadly Viperz
23.00 - MS Dynamite
00.00 - Delta Heavy
01.00 - Dirtyphonics (live)
02.30 - Loadstar
04.00 - Calyx + Teebee
05.30 - Suki + Pinie
07.00 - konec

Take control
18.00 - DJ contest winner
19.00 - Pe.te + Eska
20.30 - Nitrous
21.30 - Real Transported Man (live)
23.00 - Dub Phizix
00.15 - Kasra
01.30 - Spectrasoul
02.45 - Enei
04.00 - Kato + Tweety Twizta
05.00 - Misology
06.00 - Peejay + Panorama + Hemoglobin
08.00 - konec

Dubstep alliance
18.00 - Schooler + Spoon
19.00 - Ghonzales
20.00 - Franill
21.00 - Josef Sedloň
22.00 - Philip T.B.C.
23.00 - Tunnidge
00.30 - Caspa
02.00 - Smack
03.00 - Stifler Selecta
04.00 - Dirty Little Toaster
05.00 - Revize
06.00 - Ponyk
07.00 - Alyaz
08.00 - konec

sobota
20.00 - Basstien
21.00 - Thiew
22.00 - Bifidus Aktif + Flautistar
23.00 - Flux Pavilion
00.00 - Camo & Krooked (live)
01.00 - The Qemists (live)
02.30 - A.M.C
03.45 - Tantrum Desire
05.00 - Alah + Winyl
06.00 - konec

Take control
18.00 - DJ contest winner
19.00 - Equid
20.00 - Beast 67
21.00 - One Way
22.30 - Rido
23.30 - Rockwell
01.00 - Phace + Misanthrop
02.30 - Mefjus
04.00 - Forbidden Society
05.00 - QO
06.00 - Jula
07.00 - SMario
08.00 - konec

Dubstep alliance
18.00 - Morybundus
19.00 - ANS
20.00 - Dryman
21.00 - Suki + Pixie
22.30 - Tuco
23.30 - Babylon Rocker
00.30 - Crissy Criss
02.00 - Reso
03.30 - Abu
04.30 - Woostep
05.30 - Clockmaker
06.30 - Technical + Netdave
08.00 - konec

20.7. 2012

Tiësto meet tour

Praha, SaSaZu

21.00 - Lucca
22.30 - Virtual Vault
00.00 - Tiësto
02.00 - Virtual Vault
04.00 - konec

20.7. 2012

Warm Up Exclusive Stately Open Air

Hradčany u Tišnova, Club 007

21.00 - Fitch
22.30 - Pete Ripe
23.30 - Mark Smith + JR
00.30 - TyPhone
01.30 - Scorn
03.00 - Dazy + Wolf
05.00 - konec

21.7. 2012

Bass Hell

Kostelec u Kyjova,

18.00 - Sayer
19.30 - Kenneth Spice
21.00 - Barry
22.30 - Thomas Kentha
00.00 - Polis
01.30 - Bear
03.00 - Stepler

21.7. 2012

Festival Fingers Up

Mohelnice,

14.00 - Sabrage
15.30 - Buty
17.00 - charlie Straight
18.30 - Clou
20.00 - Sunshine
21.30 - Support Lesbiens
23.00 - Airfare
00.30 - Trubadoors

21.7. 2012

Muah! ed. 05

Brno, Aeroklub Medlánky

14.00 - Parabot
16.00 - P.D.Ch.
18.00 - Nic Robertson
20.00 - Lukas Micka
22.00 - Tom Holic (live)
23.00 - Rafo
01.00 - C-Beams (live)
04.00 - Kellys + Click Joe

21.7. 2012

One Night

Praha, Roxy

22.00 - Josef Sedloň
00.00 - Kubatko
02.00 - Dan Cooley
05.30 - konec

21.7. 2012

Progressive

Krnov, Pod obrazem

22.00 - Vauk
01.00 - Jerrigra

21.7. 2012

Stereo

Brno, Perpetuum

21.30 - Scients
23.00 - Fawkes
00.00 - Carl W
01.00 - Black Beauty + WarPhil

21.7. 2012

Summer Thunder

Lidečko,

18.00 - Crazyhorse
19.00 - John Massive
20.00 - Styrax
21.00 - Juris
22.00 - Papioil
23.00 - Arab
00.00 - Martini
01.00 - Siki
02.00 - Pikotronik
03.00 - konec

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně