Nelski posílil line-up Soundtropolis

Německé duo Electrixx nepřijede, jako náhradu zvolili organizátoři Londýňana Nelskiho. Ten je znám díky labelu Rising Music Chrise Lakea.

19.7. 2012 14:56:55 | informace | Carl W

S ním dal taky dohromady dva singly - Minimal Life a Colours. Prvnímu se mimo jiné dostalo velkého supportu od Carla Coxe. Sám Nelski má na svém kontě i plnohodnotné album Body Pop z roku 2010. Za pozornost stojí také předělávka hitu Chemical Brothers Hey Boy, Hey Girl, kterou dal dohromady s Seamusem Hajim. Jako náhrada se tedy Nelski jeví více než dobře.

Poslechni si: Seamus Haji & Nelski - Hey Boy, Hey Girl

Další novinkou je, že již víme rozdělení stageí. Stejně jako minulý rok budou dvě - hlavní Main Stage a druhá Circus Stage. Na té hlavní, kromě Nelskiho, můžeme také očekávat Moguaie, Westbama nebo Speedyho J. Na Cirkus Stage se budeme těšit na sličnou Kerstin Eden nebo bláznivého Suturu.

Stejně jako minulý rok se festival odehraje v Údolí tří rybníků, repsektive Doliną Trzech Stawów. Po několika letech hledání, kdy se festival uskutečníl třeba v ruinách hradu Ogrodzieniec, je to výborné místo. Představte si krásné údolí mezi stromy a rybníky v parné letní noci. Tam, kam lidé jezdí na dovolenou nebo chodí na dlouhé procházky, tak tam si pojede 11. srpna většina lidí užít výtečnou párty.

Linky:

PARTYINFO

Soundtropolis 2012

11.08.2012 , Katowice
DJs: Lützenkirchen (live), Nelski, Arkus P. (live), Westbam, Speedy J, Moguai, Dabruck & Klein, Frank Kvitta, Torsten Kanzler, Marco Remus, Kerstin Eden, Sutura, Łukasz Napora, Larix
Cena: 85 / 99 Zł
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně