Mrkni se na line upy pro 28. týden

Začnou Hrady CZ, na EM Weekendu se bude tančit proti drogám, u Brna čekejte tradiční Perverse Slafkof... Tak vybírej!

13.7. 2012 06:19:19 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

13.7. 2012

Drumbox III

Praha, Storm

21.00 - Any
21.45 - Do.Mi.No + Theya
23.00 - Skáčko
00.00 - Bifidus Aktif
01.30 - L Plus
03.00 - Volume Plus + Martyyno
05.00 - konec

13.7. 2012 - 14.7. 2012

Electronic Music Weekend

Příchovice, Ostrov

pátek
20.00 - Muerte
21.15 - Rascal + Kroky
22.30 - Bimbo
00.00 - Sens
01.30 - Jay Beck
03.00 - Andre Lesu
04.15 - Blanco
05.30 - Tomas Drex
07.00 - konec

2nd
18.00 - Molczik
19.15 - Home
20.30 - Mr. Pole
21.45 - Martin Meise
23.00 - Spiriakos
00.30 - Steen & The Keeper
02.30 - Golpe
04.00 - Jacker
05.15 - Muerte + Digger
07.00 - konec

sobota
18.00 - Meise + Spleen
20.30 - Apollo
21.45 - Be Real Unit
23.15 - Calbee
00.45 - Petr Holman
02.15 - Mr. Pole
03.45 - Destroyer
05.15 - Jacker
06.45 - konec

2nd
12.00 - Blanco
14.00 - Sens
16.00 - La Kate
17.30 - Jay Beck
18.45 - Prefect + Charlie O.
20.45 - Rascal
22.00 - Mr. Shorty
23.15 - Tomas Drex
00.30 - Andre Lesu
02.00 - O.Jeybee + Saint Soby
04.30 - Acidflash
05.45 - Malda + Raduzka + Mr. Pole
07.00 - konec

13.7. 2012 - 14.7. 2012

Hrady CZ

Točník, Hrad Točník

pátek
19.00 - 20.00 Mother’s Angels
20.15 - 20.30 vyhlášení nejhezčí karnevalové masky
20.30 - 21.30 UDG
22.00 - 23.00 Buty
23.30 - 00.30 Vypsaná fiXa

sobota
11.30 - 12.00 Dilated
13.00 - 14.00 Ewa Farna
15.00 - 16.00 Horkýže slíže
17.00 - 18.00 David Koller
19.00 - 20.00 Mig 21
21.00 - 22.00 Monkey Business
23.00 - 00.00 Chinaski

2nd
12.00 - 13.00 Sto zvířat
14.00 - 15.00 Polemic
16.00 - 17.00 Mandrage
18.00 - 19.00 Tomáš Klus
20.00 - 21.00 Xindl X
22.00 - 23.00 Visací zámek

13.7. 2012

Kinetic

Tábor, Kotnov

21.30 - Slick
00.00 - Jean Luc
02.00 - Groove Dan

13.7. 2012 - 15.7. 2012

Perverse Slafkof

Černvír,

pátek
20.00 - Mushka
21.00 - Lazzna
22.00 - Mystique
23.00 - Local Heroes
00.30 - X.Morph
01.30 - Hrr.nec
02.30 - Vje
03.30 - Checkmate
04.30 - Casper
05.30 - bordel
12.00 - konec

sobota
12.00 - Redrum DJs
17.00 - Casper + Šáša
20.00 - Vje
21.00 - Dreadnot
22.00 - X.Morph
23.00 - Anakin
00.30 - Mushka
01.30 - Casper
02.30 - Wiit
03.30 - Holder
04.30 - Checkmate
05.30 - Redrum DJs
08.00 - uklid po bordelu :)
12.00 - konec

13.7. 2012

Sex on the beach open air 2012

Letovice, Areál Svitavice

18.00 - Ixer
19.00 - Mort'n
20.00 - Gat Electra
21.00 - Marcco
22.00 - Alyaz
23.00 - Adelight
00.00 - Voodoo Piet
01.00 - John B
02.30 - Brooklyn
03.30 - Jahli
04.30 - Sulthan + Pprskh
05.30 - Wiit
06.30 - Scrooge

2nd
19.00 - Nika
20.00 - Luis
21.00 - Deep J
22.00 - Ian Kita
23.00 - Ronnie
00.00 - Paul Hubiss
01.00 - Denysa
02.00 - Cruz
03.00 - B.UNQ!
04.00 - Scorn
05.00 - Masser

3rd
16.00 - Houseaggregat
19.00 - Bronski
20.00 - Flower
21.00 - Piri
22.00 - 2TAKT + TomSax (sax)
23.30 - Javas
00.30 - Mark Smith

13.7. 2012

Space of House

Praha, Roxy

22.00 - Rescue
00.00 - Yannick + Filip Markes (sax)
02.00 - Petr K
04.00 - ?
05.30 - konec

13.7. 2012

Vendetka

Brno, Fléda

21.00 - Fryfex
22.30 - Spool
00.00 - Elwira
01.30 - Camel
03.00 - iGore

14.7. 2012

After Cinda

Praha, Phenomen

22.00 - Pete Walk + Peter Costa
23.30 - Orbith + Jerry
01.00 - Enrico
02.00 - Subgate
03.00 - Finidi + Michael J
04.00 - Bon Finix + Tripmain

14.7. 2012

Cinda open air

Praha, Cinda

12.00 - Pete Walk
13.00 - Hydrophonic
14.00 - E-lite
15.00 - Bon Finix
16.00 - Chris Sadler
17.00 - Jerry
18.00 - Orbith
19.00 - K.I.F.L.I + Carrasco
20.30 - Marco Nastic
22.00 - konec

Minimal People stage
12.00 - Soundjet
13.30 - Gusman
15.00 - Sonja
17.00 - Ladida
18.30 - Subsist
19.30 - Da Moon
21.00 - Audiot
22.00 - konec

Doklubu.cz stage
12.00 - Ezwell
13.00 - Smoke
14.00 - Revis
15.00 - Nkyp
16.00 - Looky
17.00 - Peet Sanders
18.00 - Raffael de La Rue
19.00 - Ketan
20.00 - P-jay
21.00 - B.One.K
22.00 - konec

Touster stage
12.00 - Flesh
13.00 - JB
14.00 - Wilda + Taada
15.00 - Schwing
16.00 - Tokátko + Ufi DaMan
17.00 - Marty Fish
18.00 - Marco Zaffarano
19.30 - LamyCZ + Shimita
20.30 - Pavel Krejdl
22.00 - konec

Jackin house stage
12.00 - Mark Twin
14.00 - Godzi
15.30 - Thomanec
17.00 - Fappipe
18.45 - Farrelly
20.30 - Lister
22.00 - konec

14.7. 2012

Free Culture Festival 2012

Bohuňovice u Olomouce,

16.00 - Kapsa + JD
17.30 - Dreadlcok + Ronic
19.00 - Adelight
20.30 - The Jakyobs
22.00 - Sun Side
23.30 - Babe LN + C-lara
01.00 - L-Plus + Coppa
02.30 - Dubtrax
03.00 - Frenzy aka Lollita
05.00 - Geist

2nd
18.00 - Coobcha
19.00 - Nika
20.30 - Side9000
22.00 - Marafaka + Jarikuri
23.30 - Elektrablel + Mother@work
00.30 - Oli_n
02.00 - Toky
03.30 - Bright + Grey
05.00 - Lukier

14.7. 2012

Roxy Shine in Bluesound

Praha, Roxy

22.00 - BeeeBeee
23.30 - Kaik
01.00 - Roman Rosi
02.30 - Tomics
04.00 - Bluesound DJs
05.30 - konec

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně